şükela:  tümü | bugün
 • üç aylık çaylak bir sigara kullanıcısı olan bana, elektronik sigaraya geçiş yapmam için tavsiye edilen sitedir.
  www.buharistan.com

  kangertech isimli elektronik sigara ve zazo no.1 (kullanıcısının deyimiyle "aynı captain black amk") likiti ideal dendi. bilinmedik markalarda yaşanan ağıza sıvı gelmesi ve çeşit çeşit hastalıklar, bu kombinasyon kullanıldığında yaşanmıyormuş.
  milyon tane zehir yerine sadece ncikotin kullanılıyor olması, canın duman isteyince sadece iki fırt alıp kenara bırakılabiliyor olunması, otlakçıların, fiziksel her türlü kirin önüne geçilebiliyor olması, pilleri şarj etmeyi ihmal etmeden gayet rahatça kullanılabiliyor olması başlıca avantajları imiş. tabi bu ürünü kullanım sıklığı tam bir şaibe. yani kapsül bazında değerlendirildiği için "peki aga ben şimdi günde kaç paket içiyorum?" kıyaslaması yapılamıyor.
  neyse, üç kuruşuma kıyıp da alabilirsem daha detaylı inceleme yaparım herhalde.
 • dün bu saatlerde verdiğim siparişi 1 saat kadar önce ulaştırdılar ve her türlü soruma da bıkmadan usanmadan cevap verdiler. elektronik sigarayla ilgili her ihtiyacınız için şiddetle tavsiye ederim.
 • elektronik sigara, likit ve diğer sarf malzemeleri saten yerli site. siparişiniz 1 günde elinizde oluyor, hızlılar. destek çok iyi, çok nazikler ve sorunuzun bir yanıtı varsa mutlaka veriyorlar. ürünler kaliteli, orijinal. dah önce başka bir ditede yaşadığım, jelatinsiz ve ağzı açılmış kılıf rezaleti v.b. birşey hiç yaşamadım. elektronik sigara, likit v.b. herşey orijinal kılıflı jelatinli geldi.

  fiyatlar normal, ne pahalı ne ucuz, tam karşılığı. zira aldığım ürünün yurt dışı fiyatına baktığımda, orijinal fiyattan biraz pahalı olduğunu görüyorum ki, kur farkı artı kargo giderleri kar v.s. katınca gayet normal. ayrıca bu ürünleri gümrükten geçirmenin de çok kolay olmadığını hesaba katmak lazım.

  bugün ego one coil 5'li paket sipariş ettim kendilerinden. içim rahat olsun, zamanında elime geçsin, 3 kuruş fazla olsun diyorsanız tercih edebilirsiniz.

  sadece ödeme seçenekleri arasında kredi kartı olmaması büyük dez avantaj bence. havale veya paypal kullanmanız gerekiyor. paypal komisyon aldığı için fiyatı artırıyor.

  iyidir kendileri.
 • kendilerinden pazar günü likit siparişi verdim, şu saate kadar ne gelen var ne giden, ne mail atan var, ne de attığıma cevap veren. ne kargo bilgisi var ne de başka bir kıpırdama.

  yani okuyorum da herkes gayet memnun siklememezlikleri bana mı ?

  neyse cevap verme zahmetinde bulunurlarsa editlerim, bulunmazlarsa 20 lira için google'de ilk sırada çıkan kocaman bir entry sahibi olurlar.

  edit: kargomun bilgisini şikayet forumlarına yazdıktan sonra zahmet edip tarafıma yolladılar. bir de not olarak sitelerinde bulunan ama çalışmayan canlı destek hatları olduklarını hatırlatmışlar. allaha yakın bana uzak olsunlar artık.
 • yaptığım 3 alışverişi de ertesi gün eve teslim ederek hız konusunda sorun çıkartmayandır, ancak, demlenmemiş likit sattıklarından yurtdışı alternatiflerine yönelmeye karar verdim. *
 • yüzsüzlük edip hediye likit istediğimde bile beni kırmayan, hızlı ve güvenilir bir elektronik sigara ve malzemeleri satan internet sitesi.

  tek koyan kargo parası. maksimum 10 liralık alışveriş yapmak istiyorsun, 7 lira kargo çıkıyor. bu sefer de yazık olmasın diye sepeti dolduruyorsun. ev iyice çöplüğe dönüyor.

  bir kere de sadece kahve aroması istediğim halde kahveli tütün aroması göndermişler. mail attım, karışıklık için kusura bakmayın. kahve aromasını yeniden gönderiyoruz yanında da özür amaçlı hediye bir aroma daha gönderiyoruz diye geri döndüler. insan en ufak yanlışlıkta hemen çamura yatan koca koca şirketleri hele hele türkiye gibi bir ülkede böyle davranışlar gördükçe seviniyor.

  bir satıcıdan beklenen davranış budur. kendilerini ayakta alkışlamakla birlikte elektronik sigara kullananlara da şiddetle bu siteden alışveriş yapmalarını öneriyorum.
 • yaklaşık bir ay önce kendilerlerinden e-sigara aldım ve bu süreçte birçok kez mailleştik. gerek hızlı dönüşleri, gerek yardımlarıyla çok memnun kaldım. bir sıkıntı olduğunda hemen yardımcı oluyorlar ve sizi mağdur etmiyorlar. kesinlikle tavsiye ederim.
 • şimdiye kadarki siparişlerimi hızlı ve sorunsuz gönderen site.

  son siparişimde küçük bir problem yaşadık ama gerek yaklaşımları ile gerekse sorun karşısındaki tavırları ile iyi ki bu siteyi kullanıyorum dedirtmiştir.

  satış sonrası, öncesi hizmetleri mükemmel. şiddetle tavsiye olunur.
 • ederinin 2-3 katı fiyatlarla sattıkları ürünleri çok hızlı gönderen alışveriş sitesi. sattıkları ürünlerin neredeyse tamamı alibaba.com ya da fasttech gibi alışveriş sitelerinden üçte biri gibi fiyatlarla temin edilebilir.
 • bu aralar esigara.us ta 7 wonders marka likitleri üzerinden sağlam eleştirilen site. kaçak göçek bir açıklama yaptılar ama araştırmacı üyeler fena sıkıştırıyor. 7 wonders meselesi yüzünden ticari itibarları zedelenecek gibi görünüyor.