• ulan çengel bulmaca gibi olay ha.
    anladığım kadarıyla bu kocasını boşayıp, tüpçüyü ve emiri idare ediyor.
    emir, hem bunu, hem sibel canı idare ediyor.
    tüpçü, hem bunu hem karısını idare ediyor
    hakan ural da sibonun eski kocası olarak sabahları tüpçünün kanalında ahlak dersi veriyor amk hahahahaha.
    siboyla tüpçünün ilişkisi de ortaya çıkacak gibi ortalık fena karışacak.
  • kılıçdaroğlu'nun ankara'yı, istanbul'u, adana'yı, antalya'yı alacağız dediğinde karşısında bilinçsizce gülüp sonra da çok formunuzdasınız demesi sonrası, kk'nın dediklerinin hepsinin gerçekleşip buket'in, halk arasında kısaca göt olma tabiriyle kullanılan duruma düşmesi kariyerinin zirvesidir.
  • destekli sütyen ve destekli demirören medya kullanan haber müdürü zırıltısı.
  • şen kahkahaları bir tarafına kaçmıştı ama yine de çok formundaydı bugün hahahahahahahah.
  • belli ki çok hırslı bir hanım kızımız.
    en son dark dizisini böyle elimde kağıt kalemle izlemiştim. efendim şimdi aldatma şeması şöyle; yıldırım demirören , karısı revna demirören'i buket kızımız ile aldatıyor. buket de kocası erce baykal'ı yıldırım ile aldatıyor. buket kocasını aldattığı yıldırımı da emir sarıgül' le aldatıyor. emir sarıgül de karısı fatoş altınbaşı aldatıyor, ama fatoş da kocasını arkadaşının kocası burak kaya ile aldatıyor. karısını buketle aldatan emir , buketi de sibel can ile aldatıyor. revna demirörenin kardeşi alican ulusoy da şeyma subaşı ile takılıyor evli olduğu dönemde, acunu aldatıyorlar. evet 1 saattir magazin sayfaları okuyorum. beynim yandı be.

edit: sorumlu dedikoduculuk gereği bir kısmı silinmiştir.
  • tupcuden sonra o cenahtan tokmakcisi kimse, kaynagi kesilmesin diye got atiyor.
  • kendisine yakışmayan hiçbir şey yapmamıştır.
  • devran döndüğünde en çok merak ettiklerim arasındasın

köfte dudak seni

demek ak partililer eziliyor öyle mi

sen de hak savunucusu olarak bunu dilen getirdin aferin sana

peki ak partililer neden ak partili olduğunu söylemiyor

sen akp seçmenine mi ezik diyorsun

yoksa seçmen yönetimden utanıyor mu demek istiyorsun

köftem benim

o saatin modası geçti yenisine bak bi ara o köfte dudaklarının yanında sönük kalıyor
  • özgür demirtaş tarafından madara edilince krizi fırsata çevirip haberet denen ucube haber sitesinden (ki genel yayın yönetmeni kendisi olur) konuyu haber yaptıran gazetecimsi. ulan insan utanır diyeceğim de bunlarda o erdem nerde? ezme oğlu ezme ya. haberet ne aq?
  • gel o ağzınla kahkaha at gel.
hesabın var mı? giriş yap