şükela:  tümü | bugün
  • üçüncü sayfa haberciliğini ana haber kuşağına getiren program.
    döviz alıp başını gitmiş, ülke yanıyor, sanayicinin, esnafın ağzını bıçak açmıyor; haberler mahalle kavgasıyla başlayıp, bir benzeriyle devam ediyor.
    haklarını yemeyelim, arada bir siyasi haber de verdiler: tcmb'nin faiz kararını artırması sonucu doların biraz düşmesi.
    dolar 5 tl'ye çıksaydı emin olun haber değeri olmayacaktı.
  • (bkz: yaw he he)
  • yeterince velvele çıkarmadığı için çok kızgın olduğum program.
    manipülatif haber görmek istiyoruz, tantana, şamata, galeyan istiyoruz. bakın burası çok önemli, kriz tamtamcılığı istiyoruz.
    geziyi özledik buket başgan.
  • şu sıralar özeti:

10 dk akp
    45 saniye muharrem ince
    30 saniye iyi parti'ye dair ama pek olumlu olmayan bir havadis
    20 dakika koca dehşeti, baldıza şok, enişte ile trafik kazası vesair
    5 dakika ramazanda ne yesek

aralarda da garip mimikler yapan bir kadın var, ne yapıyor kameraya öyle anlayamıyorum.
  • havuz medyasına geçiş sonrası izlemiyordum kanal d'yi.. az evvel açayım dedim.. ana haberde de bu kadın.

gereksiz, gevşek gevşek gülmeler..
    dudak şişirmeler...

haber içeriği zaten leş...

pek uymuş sunan ile birbirine..
  • bu kadın çok iyi fal bakar gibi hissediyorum.
  • kanal d ana haber bültenidir. haberi sunan hatun (bkz: buket aydın)dır. içeriği bir kenara, hatun çok konuşuyor. yürüyerek haber sunuyor ve kendini şekerlik abidesi görmesi kanal değiştirmeye sebep.
  • yanıltıcı haberler yapmaktadır.

> çocuk doktoru değilim diyerek hasta çocuğa bakmayan özel hastane doktorunu sağlık skandalı
    > yarım metrelik kaldırımdaki dükkanların ıvır zıvırı yüzünden yoldan bebek arabası ile giden kadına araba çarpmasını annenin hatalı davranışı
    > kağıt bulamadığı için kitap basamayan yayıncıları stokçu olarak haber yapmıştır.
  • bültenin sonuna doğru,saçlarınız şakakarınızdan çekilmeye başlıyor..