şükela:  tümü | bugün
  • kim milyoner olmak ister yarışmasıyla tanıdığımız ve programda söyledikleriyle tepkileri üzerine çeken aile hukuku uzmanı avukat. ailesini reddettiğini, ailesine dünya çapında koşulsuz sevgi davası açmak istediğini, bunun yanında spiritüel tarzda konularla ilgilendiğini ve bu konuları mesleğinde kullanacağı çeşitli projeleri olduğunu söylüyor. bu, toplumun en küçük yapı taşı olan aileye karşı aldığı tutum mesleğiyle de, inandığı şeyin felsefesiyle de çelişki yaratıyor. mesela karma felsefesine, bilincine göre; geldiğimiz aileyi karmamıza göre bizim seçtiğimiz, ailemizin, karşılaştığımız kişilerin, yaşadığımız olayların gelişim ve dönüşümümüz için bir sebebi olduğu gibi inanışlar mevcut. hiçbir şey sebepsiz değil ve baktığında hepimiz yanlışları, hataları olan kişileriz. toplumumuzda çoğumuzun bilinçli ebeveynler tarafından yetiştirilmediğini kabul ediyorum ancak bu konuda bir farkındalık ve bilinç yaratmak istiyorsa öncelikle yapmak istediklerini sağlam dayanaklandırsın ve özümsesin. dolayısıyla yapıcı yaklaşmadığı için, yapmak istediklerini de sağlam dayanaklandıramadığı için amaçladığı şeyde başarılı olacağını düşünmüyorum. önce kendisine sonra da bütüne katkısı olacak şeyler yapabilmesi dileğimle...

edit: imla
  • youtube kanalinda fecaat videolari var, nefes terapisiyle kanseri tedavi ettigini iddia ediyor ve insanlar da buna inaniyor

https://m.youtube.com/watch?v=grzlil7vbcc
  • vaziyet alın buralar karışacak.
    öss’de derece yapmış olduğunu belirtti ve kendisi kocaeli hukuk mezunu.
    ben muhtemelen aynı dönemlerde öss’ye girip kocaeli hukuk geldiğinde tercih yapmamıştım. meğersem derece yapmışım, boşuna yaktık 1 seneyi.
  • (bkz: buket ebru söylemez kim aq)

gereksiz bir insan için açılan gereksiz başlık. zaten nerde gereksiz varsa ünlü etmekte, üstümüze yok...
  • gayet de doğru şeyler söylemiştir. tabularınız psikolojinizi bozuyor farkında değilsiniz. (yarışmadaki söylediklerini diyorum, youtube kanalı değil.)
  • papuç gibi bir dile ve leş atan bir çirkinliğe sahip, egolu, hanımımsı bir avukattır kendileri.
  • barolar birliği devreye pls

bunun lisansını falan alın bunun gibileri devletin başına koysan kötü gen soykırımı yapar bakın bunlar tehlikeli.

bu benim ptt de işlem almayan gişeciyle haklı olarak tartışırken durun ben hukuk okuyorum diye personeli savunan 1. sınıf hukuk öğrencisi değil mi yav
  • yıldız tilbe? sen misin! çıkar o maskeyi..
  • kesinlikle ruhsal problemleri var. ses, tavır, el kol hareketinden belli...
    ayrıca bu tiplerin alayının "sipiritüyel" bok püsürlerle uğraşıyor olmaları artık şaşırtıcı gelmiyor.
  • bu kadin ucmus.