şükela:  tümü | bugün
4 entry daha
  • gayet de doğru şeyler söylemiştir. tabularınız psikolojinizi bozuyor farkında değilsiniz. (yarışmadaki söylediklerini diyorum, youtube kanalı değil.)
  • papuç gibi bir dile ve leş atan bir çirkinliğe sahip, egolu, hanımımsı bir avukattır kendileri.
  • barolar birliği devreye pls

bunun lisansını falan alın bunun gibileri devletin başına koysan kötü gen soykırımı yapar bakın bunlar tehlikeli.

bu benim ptt de işlem almayan gişeciyle haklı olarak tartışırken durun ben hukuk okuyorum diye personeli savunan 1. sınıf hukuk öğrencisi değil mi yav
  • yıldız tilbe? sen misin! çıkar o maskeyi..
  • kesinlikle ruhsal problemleri var. ses, tavır, el kol hareketinden belli...
    ayrıca bu tiplerin alayının "sipiritüyel" bok püsürlerle uğraşıyor olmaları artık şaşırtıcı gelmiyor.
  • bu kadin ucmus.
  • (bkz: mommy issues)
    (bkz: daddy issues)
  • (bkz: nasıl delirdim)

geçen yine ruhuma kür uyguluyorum. bi baktım şeytan. selamlaştık falan. onun da varmış bir derdi. atamıyormuş içinden. ben pozitif bir enerji yaydım hemen iyileşsin dedim. şeytanmış allahmış ayırım yok bizde çünkü biliyorsun. tabi benim yaydığım enerji pozitif ve şeytanın iç enerjisi de negatif olunca, fizik kanunları işte çektiler birbirlerini. ardından şeytan hızla toparladı kendini. oh dedi iyiyim artık. giderken ölmüş ciguli'yi yanıma gönderdi ve bütün haftasonu onun şarkılarını canlı dinledim. bu sebeple yüzüm gözüm yamuldu. yıldız tilbe'ye benzedim. yeterince tipim kayınca ciguli bana evlenme teklif etti. tipim kaymış olsa da ruhum hep pozitifti. o yüzden teklifi kabul ettim. adımı da binnaz olarak değiştirdim. mutluyum. pozitif enerji yayıyorum hala.
  • yanlızlık zor, tedavinde başarılar dilerim.
  • tertemiz delirmiş bir arkadaş. instası falan olsa da takip etsek.
14 entry daha