şükela:  tümü | bugün
  • trt'de çeşitli programların sunuculuğunu yapan başarılı hanım kızımız.
  • aşırı derecede sevimli bir şey. yaptığı programın videolarına şuradan ulaşmak mümkün.

(bkz: dünyamız detay)
  • sunuculuğunun ve haberciliğinin yanı sıra bir twitter'cı ve blog yazarı...

twit'lerine ve blogdaki yazılarına bakan biri, bunları aynı kişinin yazdığına inanamaz bence. ikisinin arasında çok büyük farklar var. twitter'da ne kadar geyik muhabbeti çeviriyorsa, kendi adını taşıyan blogunda da bir o kadar edebi şeyler çıkarıyor ortaya. blogu, arayanın bulabileceği bir hazine gibi ve orada yazdıkları, öylesine veya göz gezdirilip de anlaşılacak türden şeyler değil; felsefi ve derin. blogdaki yazılarının altına "çok güzel yazmışsın buketcim, eline sağlık" falan yazacağım ama yorum kısmını anonimlere kapatmış işte... o kadar söz ettik diye sanmayın ki twitter'da çok yüzeysel takılıyor, ama mesela bir twit'inde "pampiş" yazıp bir de gülücük kondurunca ister istemez öyle geliyor insana.

ayrıca kendisine televizyonda her rastlayışımda farklı birini görüyorum sanki. internette rastladığım fotoğraflarında da değişik değişik çıkmış. "standart bir buket güler" yok gibi. o yüzden yolda görsem tanımam gibime geliyor. zaten tanısam da, yanına gidip "meraba buket (hanım), sizi ailecek severek izliyoruz ehe mehe" diyecek hâlim yok ya... gerçi iyi fikir aslında!

yazıyı sonlandırırken, en bi' buket güler pozunu paylaşayım dedim: http://a1.twimg.com/…50445913_3404115_2474428_n.jpg
  • sakız çiğneyen liseli kız gibi haber sunan trt spikeri. sevgilisine naz yapan ergenler gibi ağzını yayıyor. jülide gülizar trt spikerlerinin getirildiği noktayı görüyorsa mezarında dönüyordur.
  • 2016'da habertürk'e katılan ve güne bakış programını sunan eski trt spikeri.
  • kafası çok büyük. orantısız bir yüzü var
  • elmacık kemiklerinin hastası olduğum güzel spiker.
  • sesi ve saçı çok seksi olan haber spikeri.

bekarmış da. hmm. bilemedim şimdi.