• isim karışıklığı yaşanmasın:
    otelde ücretsiz konaklamak isteyen influencer kişisi bu:
    https://www.instagram.com/pukfashion

spikerlik & sunuculuk yapanı ise bu:
    https://www.instagram.com/buket___
  • sırf güzel olduğu için linç etmeye çalışan güruh demiş birisi. standart bir tipi var. sokakta görülse kafanı çevirip bakmazsın. bu ablanın neyini linç edeceğiz onu de önce.
  • cnn türk'te iken "habertürk ekranlarından merhaba" demesi ile aslında ana akım medyanın %99'unun birbirinin aynısı olduğu resmini çizmiştir.
  • pukfashion mahlasli instagram fenomeni. uludag gezisi sirasinda kaldigi grand yazici otel’i begenmedigini yazmis ve kimseye onermemis. bunun uzerine otel yetkilileri; hanimefendinin otelden ayrilirken ucreti odemek istemedigini “beni oteller bedava konaklatiyor benden para alamazsiniz” diyerek sorun cikarttigini, buket hanimi kendilerinin davet etmedigini, hukuksal islem baslatacaklarini soylemisler.

buradan otel yetkililerini kutluyorum.görsel

edit: hak yememek icin ekliyorum; kendisi otele degil tatil oncesinde seyahat acentesine yaptigi odemelerin dekontlarini paylasmistir. durum 1-1 e geldi.
  • çok itici bulduğum bir influencer bugün kaldığı grand yazıcı otelinde parasını ödememek için olay çıkarttığı yazıyor. kızın her yerde bedavacılık yaptığı söyleniyor buna reklam verenlerin aklına şaşıyım ben takipçilerin yarısıda fake hesap.
  • bedavaya geçinmeye çalıştığı iddia ediliyor. profiline baktım, allah affetsin böyle yapmacık bir hesap görmedim. kendisine ürün gönderen firmalara da akıl diliyorum. vampir desek hatalı bir tanım olur mu acaba?
  • bu hızla giderse habertürr eee cnntürk macerası erkenden bitebilir.
  • dün geceki yayının ilk bölümünde sol eli ojeli, sağ eli ojesiz, ikinci yarıda da iki eli de ojesiz olan spiker.
  • biraz evvel yine yanlışlıkla “habertürk” diyen.
  • an itibariyle cnn türk 18:00 ana haberini sunmaktadır.

duygu demirdağ'ın mükemmel ses rengi ve diksiyonundan sonra sarsıcı geldi. ana haberi liseli kızların konuşma tarzında dinlemekten rahatsız olmak, yeni türkiye'de bir konuda kalite aradığı için elitlik kasmak olarak görülecek. susup kanalı değiştiriyorum bu durumda.
hesabın var mı? giriş yap