şükela:  tümü | bugün
 • güzel bir yazar. türkiye'de pek bulunmayanı yapmış ve mitoloji içerikli fantastik temalı bir roman yazarak oldukça ilginç bir iş çıkarmış. mısır tanrı'larından başlıyor 12 olimposluya uzanıyor, ardından hades' e kadar gidiyor mevzu. akıcı bir dil, kitap kendi kendini yazmış gibi. bunun yanında çok hoş çizimleri de varmış, devamını getirmesini diliyorum.
 • bugüne kadar okuduğunuz fantastik mitolojik romanları, kitapları unutup tüm ön yargılarınızdan sıyrılıp okunması gereken kitabın yazarı

  kurgu olarak mükemmele yakını yakalamış, kurduğu anlaşılır cümlelerle her kitleye hitap eden bi kitap olmuş.

  ilk kitabı olmasına rağmen piyasadaki bir çok kitabın ve yazarın yakalayamadığı başarıyı benim nazarımda yakalamıştır. he siz illa ben ahmet batman okumaya devam edeceğim derseniz orası size kalmış.

  kitaptaki çizgiler, kapak tasarımına zaten söyleyecek söz yok. 10 parmağında 10 marifet yazara saygılar şelale :)

  canım buket keskinol, var ol, mitoloji yaz ve biz okuyalım.
 • fantastik ve mitolojik olarak nitelendirilebilecek bir romanın hem bu ülkeden çıktığını hem çok sürükleyici ve büyük bir özen, dikkat ve ince gözlemler ile yaratılmış karakterler içerdiğini düşünün. kulağa harika geliyor öyle değil mi?

  bu yazar bunları yapmış. gerçekten tebrik etmek gerekiyor.

  devam edecek olan ve şimdiden "harika" olarak öngörülmesi zor olmayan diğer çalışmalarını da merakla beklediğim, özgün, yaratıcı ve yetenekli bir yazar.

  bu ülkede güzel şeyler de oluyor.