• yikanmamis bulasiklar nedeniyle karimdan yedigim firca turu.
  • tuvalet fırçasından hallice bir temizlik ürünü.

ayrıca katı meyve sıkacağının süzgeç kısmını temizlemenin en kolay yolu bulaşık fırçasıdır.
  • yaglanirsa veya siviyag ve salca ikilisinde yapis yapis olup, kirmizi bir renk alirsa. hemen bir kavanoza kaynar su koyuyoruz. biraz camasir suyu ve birazda bulasik deterjani ilave ediyoruz. fircayi bu karisimda guzellik kurune yatiriyoruz.

e voila !
  • son derece faydalı bir gereç. bulaşıkları makineye dizmeden önce yapılması elzem olan mekanik temizliği bu gereç ile son derece pratik bir biçimde yapmak mümkün.

bazıları bu temizliği akan suda yapıyor lakin bu sefer de su israfına yol açıyor bu durum.
  • boyundan büyük iş yapan temizlik ürünü.

benim bununla ilgili ilginç bir anım var,

günlerden bir gün sevgilimin evinde film izliyoruz, * filmde john nash'in güzel eşi bulaşık yıkıyor, ve şimdilerde pek de kullanılmayan bulaşık fırçasını kullanıyor, ben de içimden "aslında çok kullanışlıymış lan biz de alsak bi tane" diye geçiriyorum. daha sonra film devam ediyor, sonundaki masaya kalem koyma sahnesinde ikimiz de baya duygulanıyoruz, nerdeyse ağlıyoruz ve film bitiyor. ertesi gün eve geliyorum, sevgilim bulaşık yıkıyo, elinde de bulaşık fırçası. * "filmde gördüm bence baya kullanışlı" deyip almış eve. sonra filmi izlerken benim de dikkatimi çekmişti falan diyorum sonra sarılıp öpüşüyoruz. bitti.
  • evde çok işe yarar ama tuvalet fırçasını yanınızda taşıyamazsınız ancak bunu taşırsınız da. sarı birisi bir maytap geçeyim demiş bütün ülke saldıracak yer bulmuş kendine
  • bulaşık fırçasının imal edilişinden hangi elementlerle oluşumunun gerçekleştiğine varan süreci o sarı yumurtaya izah etme fırsatım olabilseydi keşke
  • izlanda ve türkiye arasında krize yol açan minnak bir ev gereci.

uzaktan bakıldığında çok masum ve şirin gözüksede şu sıralar varlığı ile ortalığı baya karıştırmışdır.
hesabın var mı? giriş yap