şükela:  tümü | bugün
 • yarın öbür gün birisi bülent'i şu şekilde tanıtsa, hangimiz itiraz edebiliriz?

  "2000-2001 sezonunda denizlispor'da mücadele eden bülent akın, o sezon galatasaray'ın dikkatini çekmeyi başarmış ve 8 milyon dolar bonservis bedeli karşılığında galatasaray'a transfer olmuştur. kendisine ödenen bu bonservis bedeli mario jardel'den sonra kulüp tarihinin en yüksek bonservisi olmuştur. galatasaray'daki ilk sezonunda ilk 11'in vazgeçilmez ismi olan bülent akın, galatasaray'ın şampiyonlar ligindeki önemli maçlarında görev aldı.

  galatasaray'daki ikinci sezonunda fatih terim'le sorunlar yaşayan bülent akın, akşam yemeğinde kendisine ikinci tavuk parçası verilmediği için sinirlenmiş ve sonraki sezon soluğu bolton wanderers kulübünde almıştır. "

  bildiğin kağıt üzerinde böyle bir kariyeri var bu adamın. şu futbol kariyerindeki en az şaşırtan şeyse, kesinlikle verilmeyen 2. tavuk yüzünden galatasaray'dan ayrılması.
 • hagi "varisim bülent akın" dedi mi bilmiyorum ama bacağındaki varisten bahsetmiş olabilir diye düşündüğüm topçu.
 • tam 10 yıl önce şu saatlerde real madrid'e karşı süper kupa finali oynamaktaydı.
 • galatasaray ın yüzkarası, futboldan nasibini biraz olsun almamış olmamasına rağmen lucescu nun oğlu gibi sevdiği , fener e ve glasgow a attığı gol dışında galatasaray adına pek bi icraatı bulunmayan pas verebilmekten aciz maradona gibi futbolcu.
  bu sezon gol attığı fener maçından önce futbolcuların isimleri birbir anons edilirken stad hoparlöründen akııııın sesinin üzerine büleeeent yerine eyvaaah sesi çıkmıştır tribünlerden.
  bi keresinde bi digitürk kahvesinde izlediim bi gs maçında b.akın sarı kart görmüştür spiker "bülent akın 4 sarı kart gördü haftaya cezalı" der. bunun üzerine kahvede alkışlar ve oleeey sesleri yükselir.
  sonuç olarak lucescu umarız seneye oğlunu da beşiktaş a beraberinde götürür de kurtuluruz bu maradonadan.
 • belcika dogumlu bir futbolcuydu bu karde$.. enteresan garip biriydi. gheorghe hagi'nin a$ık oldugu sarı kırmızı galatasaray'a attıgı en büyük kazıktır.. hagi öyle ki $ampiyonluk icin bülent akın'ın alınmasını $art ko$mu$tu.
  maksimum top kaybı yapar, top kazandıgı zaman taca atardı..

  galatasaray'dan neden ayrıldıgı konusunda bir roportajı vardır ki ibret-i alem icin herkese okutulmalıdır..
  hazret galatasaray'dan neden ayrıldıgı sorusuna ''bir gün yemekte ikinci tavugu istedim, ama olmadıgını söylediler, ben de ayrılmaya karar verdim'' diyerek acıklamı$, ayrıca galatasaray'da ki mali darbogaz icin de aylık 240 milyar elektrik faturası icin kısıtlamaya gidildiginde bu onu cok yaralamı$..
 • tel orgu bulunmayan ingiliz stadlarinda, sahaya inen fanatik taraftarlarca dovule dovule geri pas atmamayi ogrenecegini umut ettigim futbolcu*
 • bolton wanderersa transfer olmu$.bir ingiliz takımı neden bülent akını tercih eder, neden alır bilinmez.
 • futbolcu olduundan şüphelendiim şahıs
 • bonservis bedelinin yarisi odenmemis ve geri gonderilse de zararin neresinden donersek kardir mantigina ulassak diye dusundugum kisi. yan pas uzmanidir. defansif orta saha oyuncusu gorunumundeyse de galatasaray'in yapisina ters oynar, pres yapmaz, cok kosmaz. almanya'dan gelmesinin etkisi olacakki agir oyuna alismistir.
 • dün fenere gol atıp has cimbomlu olan hamal futbolcu.