şükela:  tümü | bugün
 • ne esnekliği ne hoşgörüsü olan bir adamdır bu; kıçınızı yırtıp hazırladığınız ödevleri okuduktan sonra üstüne "bilmemne bilmemne yok, bu nasıl iş!", "bu bir karalama", "istenilen bu değil" gibi şeyler yazar ve 1-2 istisna dışında herkese yapar bunu, e be kardeşim ben anlamadım o anlamadı, 30 küsur insan da mı senin ne istediğini anlamadı? bu adam bana her fazla şey bilen insanın hoca olamayacağını farkettirmiştir.
 • ha bi de iğrenç bi ingilizce aksanı mevcut: "knööw" "blöööw" "snööw" daha da gider bu. o özürlü yani. dayanamıciim deli oluyorum adamın her bişeyine.
 • klasik türk musikisi tarihçisiymiş bir de yaw. bazen sınıfta girdiği tripler sonucu bir bakıyoruz bir kabaredeyiz, bir şovdayız. dışardan gelen seslere kızıp tak tak tak sıraya vurmaları (sanki dışardaki adamlar bunu duyup hemen kesecekler sesi) olsun, öğrencilere verdiği ukalaca cevapları olsun, eğlendiriyor bizi. taktım bu adama, daha böyle gidecek bu başlık...
 • bana : anlasildi...sen kendini herkesten yüksek görüyorsun. yapamayinca da o yüzden bunalima giriyorsun. bak oyle bir ögrencim vardi gecenlerde intihar etmis. fazla hirs yapma.- demis olan insan. halbuki ben bunalimdaydim ve üstüne bir de regl donemimdeydim. birden gözlerim yasarmis bir sekilde ortalikta dolanmaya baslamistim. hayret bir adam bu bülent bey. beni iki dakkada yükseklik kompleksi sahibi bir insan yapti ya helal olsun ona.
 • bir istisna, normal bir adam değil. o kadar çok şey biliyor ki, "nasıl anlatsam, neresinden başlasam, aha şunu da söyleyeyim, aman şu da eksik kalmasın" derken kendinden geçiyor, dersleri tek kişilik gösteriye dönüştürüyor zaman zaman. derya deniz bu adam, bilmediği konu yok sanki, kadınları ve cinsel konuları çok sever, her dersinde cinselliğe, aşka mutlaka atıfta bulunur inceden gülümsetir; darmadağın saçları, yuvarlak küçücük gözlükleriyle çatlak profesör kavramının içini tamamen doldurur. *
  anlaması, anlaşması, not alması zordur evet, ama yine de iyi niyetli biridir, sadece ona baktıkça bilginin fazlası zarar* diye düşündürtüyor kendisi.
 • isminin basindaki 's' sadi'nin (noktasiz) s'si olan insan.
 • nazan aksoy'un walter benjaminsimalı eski eşi.
 • - bunu türkçe asla kabul etmez.

  - enternette çift v çift v çift v . ibb . gov. tr'ye girin tiyatronun background'ına bi bakın arkadaşlar!

  - bence sen kesinlikle yanlış bölümdesin yawrum.

  - bunu onaylamıyorum bence çok kulak tırmalıyıcı.
 • (bkz: bülent ersoy)
 • 1 sene içinde, hocalığıyla ilgili fikirlerim aşağı yukarı aynı kalsa da bendeki etkisi pozitif bir ivme kazanmıştır bu hocanın. çok çabuk parlayıp yine o kadar çabuk affedebiliyor, üstüne üstlük başka hocaların asla göstermeyeceği toleransı gösteriyor. demek ki şak diye önyargılı davranmayacakmışız, bunu anladım ben.