şükela:  tümü | bugün
  • yandaş rezil bir muhabir.
    yalaya yalaya bu noktaya gelmiş olmalı.
    gün içerisinde melih gökçek, yerel yönetici değişiklikleri başlığında adeta akp vizyonu, merkezilik, yol kazası, hizmet gibi şahane kelimelerle reisini ballayıp yalamıştır.
    bu tip adamlar, hande fırat gibi kadınlar o görevlerde; ahmet şık gibi gerçek gazeteciler ya içeride ya da tele1 gibi kanallarda...
    bu adamın bir bilgi birikimi, gazeteci donanımı olduğuna inanmıyorum. eğer varsa da o zaman cesareti yok mesleğinin hakkını verebilecek.
  • az önce bloomberg’de canlı yayında yalaya yıkaya tek bir partiyi ve adayı öne çıkarmaya çalışan yandaş yazıcı.

bunlara gazeteci demek mesleğe hakaret olur.
  • bu adamı iyi izleyin, bu akşam * haberciliğe, bu yandaşlığa başladığı güne lanet edecek atın fava bekleyin amk:))

ilk entry de fuckbudysi tarafından girilmiş heralde :)
  • "seçim tarihini ysk belirledi" gafından sonra az önce de akp'nin danıştay üzerindeki
    etkisini afişe eden şeyler söyledi. hakikaten de bilgisi, birikimi ve kıvrak zekasıyla habertürk'e çok yakışıyor.
  • izlerken rahatsız oldum.

tipi, tavırları, mimikleri ve tonlamaları oldukça rahatsız edici.

nerden edindiğini bilmediğim, balon misali şişmiş egosunun patlamasını ve kendisinin ekranlardan azalarak yok olmasını en içten dileklerimle diliyorum.
  • köprü geçiş ücretleri ile alakası şerefine ve haysiyetine yakışır bir yorumda bulunmuştur.

"demirel zamanında da mı bugünün 114 lirası idi geçiş ücreti"

deyince muharrem ince,

"beyin bulunamadı" moduna geçip

"araştırmak lazım"

gibi bir laf etti.

insanda anne mesleği cidden önemli. sonra bunun gibi abuk subuk kelâmlar eden çocuklar çıkıyor ortaya.
  • hakkaten doğuştan mı cahil yoksa sonradan olma mı cahil çözemediğim eğitimsiz kişilik.

demek demirel' in yaptığı köprüden amortisman yüzünden 11 liraya geçiyoruz, öyle mi? yeni yapılan köprülerden 110 liraya geçmek normal yani? yeni köprü olduğu için :)

hakkaten bilgisizmiş la bu. ben şu lafı diyip yeni yapılan köprülerin pahalılığını canlı yayında savunmuş olsam yüzüm kızarır sokağa çıkamazdım.
  • nagihan hak ettiği karşılığı aldı ama bu moron hala zırvalamaya devam ediyor. iq testine soksan 10 soru çözer mi şüpheliyim.

hayatımda gördüğüm en başarısız gazeteci. eskiden tetikçi gazeteciliğin de bir şanı vardı, şimdi onu da ayağa düşürdüler.
  • "3. havalimanı'nı nasıl buluyorsunuz?"

aa'dan hallice buluyorum ben şahsen bülentcim.
  • nagehandan daha çok itici ve aptal olduğunu düşündüğüm etkisiz pasif bidonumsu bir gazeteci