*

şükela:  tümü | bugün
  • eşimin gözaltları çok çökük ve kahverengiydi. işten bir arkadaşımızın tavsiyesiyle gittik bülent bey'le görüşmeye. biz yorgunluktan kaynaklandığını düşünüyorduk ama kendisi olayın esas nedenini bize uzun uzun anlattı. göz altı ışık dolgusu yapılması gerektiğini söyledi.

anlattığına göre kendi geliştirdiği bir göz altı dolgusu yöntemi varmış. bize bu yöntemle dolgu yaptı. çökme tamamen kayboldu ve kahverengilik epey azaldı. sözlükte başlığını göremedim. rezalet başlıklarıyla meşhur sözlükte birkaç memnuniyet başlığı da olsun istedim. gözaltı çökük arkadaşlara başarılar dilerim.

websitesi.
  • çok sıradışı bir tarzı var. bugüne kadar tanıştığım pek çok doktor senin yanağına 3 tüp dolgu yapalım, dudağına 2 tüp dolgu yapalım harika olacak, muhteşem olacak demiştir. fakat bülent beyin yaklaşımı çok farklıydı. kendisiyle dudak dolgusu için görüşmeye gittiğimde önce fotoğraflarımı çekti. sonra beklentimin ne olduğunu sordu. dudaklarımdaki asimetrinin oluşma nedenini, anatomisini benim anlayabileceğim şekilde anlattı. yaptığı dudak dolgusu gerçekten çok güzel, çok doğal oldu. beni dinlemesi, fikirlerimi ciddiye alması, bana sormadan kendi başına iş yapmaması çok hoşuma gitti.
    http://www.bulentbagci.com/dudak-dolgusu-1.html
  • önden değil ama yandan sıkıntılı bir burnum vardı. çok köprülüydü. internete girip burun estetiği ile ilgili bi' şeyler okurken buruna dolgu yapıldığını öğrendim. internette çok başarılı sonuçlar görünce fikrim değişti. çünkü ameliyat yok, sadece burun dolgusu ile düzeltecekler. ameliyat, narkoz falan beni hep rahatsız etmiştir.

benim kuzen estetik işlerine meraklıdır, mevzuyu anlattım. bülent bey'i tavsiye etti. kendi doktoruymuş. randevu aldık, konuştuk. daha doğrusu bülent bey konuştu. çok anlattı, ikna oldum.

doktor bey dolguyu lokal anesteziyle yaptı. ağrı falan olmadı. güzel iş çıkardı. köprü gitti, burnumun üstü dümdüz oldu. bülent bağcı hastasına saygılı ve işinin ehli bir doktor. hastasına laubali laubali konuşan tiplerden değil. tavsiye ederim.