şükela:  tümü | bugün
 • mehmet kurdoğlu ile birlikte galatasaray'ın kulup doktoru olan bulent abi lakaplı doktor insan.
 • istanbul tip fakültesinde anatomi profesörü basketbolcu zat.adam üçlük kaçırmıyo ya.
 • aslen istanbul üniversitesi istanbul tıp fakültesi spor hekimliği anabilim dalı'nda öğretim üyesidir ama anatomi derslerine de girer. derslerinde tıp eğitimi yanında genel hayat eğitimi de verir, öğrencilerle sohbete girer. dört dörtlük bir hocadır. ancak derse geç girilmesinden ve derste konuşulmasından hiç hazzetmez. bu iki durumdan biriyle dersine dahil olursanız bir süre sizle uğraşır, tatlı tatlı rezil eder ve bir daha hiç yapmazsınız. öyle 'komik lan bu adam ehea ehua!' diye yavşak lise öğrencisi modunda da takılırsanız ayıp edersiniz. kendisi gayet ciddidir.
  ayrıca feysbuk'a üye olması için yine feysbuk bünyesinde imza kampanyası başlatılmıştır.
 • a milli futbol takımının doktorudur, fatih hoca'nın kankasıdır. euro 2008 zamanı, önceki gün dersinize giren hocanızı ertesi gün ekranda görmenizle 'anaa bülent bayraktarı mı gördüm ben?' diye dumura uğramanıza neden olan popüler profesör. http://www.basketbolhakemleri.com/?pid=438
 • geçen sezon galatasaray'da yaşanan ciddi sakatlıklardan sonra, galatasaray sağlık kuruluna tekrar geri dönen kişi. milli takımdaki görevine de devam edecekmiş.
 • istanbul üniversitesi beden eğitimi spor yüksekokulu'nun okul müdürüdür.bir keresinde hoca derse geç kalınca sınıfımıza girmişti. iyi misin diye sormuş,bende erken uyandığımdan ergenlik işte bu rahatlık nereden geliyorsa uykum var demiştim bana yıllardır sabah altı da kalktığını hiç bir şeyin kolay kazanılmadığı ve bunların hepsinin birer bahane olduğunu uzun uzun anlatmıştı. muhtemelen hatırlamaz ama ben asla unutmam.cuma günleri kurul toplantısı olduğundan anca bulursunuz kendisini. bir insan bu kadar mı mütevazi olur.hoca dediğin budur!
  (kafiye yaptım neyse) keza milli takım,galatasaray ve istanbul tıpla olan bağlantılarını da bilen bilir.bizim için büyük nimetsin hocam seviyoruz seni.bu arada olur da bu entry mi okursunuz hani merak edersiniz yönetim öğrencisiyim:) saygılar.
 • aynı isimden olup başka işler karıştıran birileri de var. bunlar hep iddia tabiki. intihal dosyası