şükela:  tümü | bugün
  • 1974 dogumlu lise öğrencisi; nasıl mı? arka sıradakiler isimli dizi de bir lise öğrencisi karakteri rolunde. oktay isimli başrol karakterlerinden birini canlandırmakta.

diğer bir cok dizide de oldugu gibi burda da babam yaşındaki adamları lise ogrencisi diye yutturmaya calısma cabaları arasından cıkan rol yapma konusunda o kadar da başarılı olmayan oyuncu. wikipedia nın soyledigine gore bundan önce 12 yıl profesyonel voleybol oynamış neden devam etmemiş sorsun kendisine.
  • pek bir kibar ankara beyefendisi. ayakları yere sağlam basan, burnu ise havalarda olmayan ender oyunculardan.
  • yanlış hatırlamıyorsam, beyaz show'da, beyaz'ın ısrarları üzerine 26 yaşında olduğunu söylemişti. e bakıyorum 74 doğumlu olduğu yazıyor? ya bu çocuk göz göre göre yalan söylüyor, ya da basın yalan yazıyor...
  • 25 ekim cumartesi günü istiklal adidas mağazasında " fotoğraf çekilebilirmiieeeyeeazz? " diye soran kıza " hayır , çekilemeyiz. " diyen oyuncu . dışarda bekleşen kızların ilgisinden sıkılmış olmalı. ya da biraz uçmuş. bilemedim bak şimdi.
  • gecenin bir yarısı sürekli istiklal'de ağızında sigara ile gördüğüm adam. bunda ne var şimdi diyebilirsiniz, paylaşmak istedim...
  • bugünkü gazete habertürk röportajında, "benim kenan'dan* ne eksiğim var? sadece o oyunculuğaa benden önce başladı." demiş ve şöyle devam etmiş:

" başta karakterim olmak üzere oyunculuğuma ve zekama güveniyorum. benim ekranlarda izlediğim kimseden bir eksiğim yok; aksine fazlam var. kafam çalışıyor, zekiyim, düşünen bir insanım. sette ilk bölümden itibaren nerede duracağımı, ışığı ve sufleyi nereden alacağımı öğrendim. üç sene geçmesine rağmen hala bunu bilmeyen insanlar var."

üç senede meşe odununu başrolde oynatsalar o da belli bir ilerleme kaydeder heralde, öyle düşünüyorum.
  • gazi üniversitesi spor akademisi mezunu.
  • oyunculuğunu bilmem ama fena karizma bi adam bu.
    fotoğraflarını gördükçe ağzım açık kalırdı, geçen gün eskişehir'de önümden geçti. 5
    metre falan vardı aramızda, kıçından koşmamak için kendimi zor tuttum.
    bildiğin salyalarım aktı lan.
    sakallı hali tercihim ayrıca.
  • geçenlerde izlediğim cenneti beklerken'in bir sahnesinde kendisini şu şekilde bir figüran olarak görünce gözümdeki tüm ciddiyeti havası falan kaybolan beyefendi. hey gidi oktay hey gidi havalı liseli.. mıhahahayttt!!
  • ekranların özlenen yüzü.namıdeğer oktay reis.