şükela:  tümü | bugün
  • akp sefaletine zemin hazırlaması ve hayata dönüş operasyonu.
  • (bkz: aydınlık)
  • dürüst, korkusuz, karaoğlan, halkçı, köy enstitüleri
  • sırf başörtülü diye bir milletvekilini fütursuz ve adice meclisten kovan karayılan. bunu unutamam.
  • siyasetçi olmadan siyaset yapan.
  • şu sıralar budur

bir tarafta tokatçı bir tarafta makam mevki demeden arama faaliyetlerine katılan "adam" üstüne çok söz söylemeye gerek yok. evet.

edit: fotoğrafın hikayesini tam olarak bilmemekle birlikte fotoğraf çekildiği tarihte ecevit'in arama-kurtarma çalışmalarında olmadığı yönünde mesajlar aldım. eğer katılmış olsaydı zaten tv'lerde vs görürdük diye düşünüyorum şuan. fotoğrafın hikayesi gerçek ya da değil bu ecevit'in halkçı bir insan olduğunu değiştirmez. tekrar ediyorum "halkçı adamdır." diğeri gibi "tokatçı" değil.
  • başkent üniversitesi hastanesinin penceresinden el sallaması.

(bkz: yaş yetmezliği)
  • 1977'de %42 almasına rağmen ülkedeki orospu çocuklarının kökünü kazıyamaması. şöyle milli irade lafı ile analarınından emdiği sütü götlerinden getirecek ki göreceklerdi günlerini.

konya sana oy vermiş, sivas sana oy vermiş, istanbul'da %58 almışsın, diyarbakır, izmir, ankara, trabzon hepsi sende sikip atacaktın ortalığı.

adam naif, demokratik. tek suçu bu.
  • o ne kadar adam olursa olsun, şimdiki ne kadar adi olursa olsun, bu adam ülkeye çok iyi şeyler yapmamıştır. ilk entry'de bahsedilen şeylerin hepsi doğrudur. sabahleyin 250 bin lira verdiğim ürüne, akşam 500 bin lira, sonraki gün 1 milyon lira verdiğim zamanların adamıdır.