• nejat eczacibasinin ogludur...
  • dün annesi vefat etmiştir. başı sağolsundur.
  • günde iki saat uyuyan değerli insan..
  • alman lisesi mezunudur
  • ismet berkan'ın geçen hafta köşesinde yayınladığı matematik problemini ilk çözenlerden biri olmuş.
  • borusan istanbul filarmoni orkestrasi 2008 kasim konserinde konuk şef olarak tchaikovsky findikkiran bale suitlerinden 3 bolumu yoneten, onca işine gücüne stresine ve mevkiisine ragmen mutevaziligi, caliskanligi, hoşluğu, kibarligi ve butun bunlarin ustune muzige olan yetenegiyle bizi sasirtan dunya tatlisi insan, beyefendi.
  • eczacıbaşı holding'in sahibi, iki çocuk babası iş adamı. daha önce yayınlanan bir röportajında çocuklarını nasıl yetiştirdiğinin ipucunu şöyle vermiştir: "hepimiz için en önemli şey, mutlu ve başarılı çocuklar yetiştirmek. bu da o kadar çok şeye bağlı ki... en üst düzeyde eğitimin önemine inanmak ama diploma ile hiçbir şeyin bitmeyeceğini bilmek. bir alanda uzmanlaşmak ama genel kültür sahibi olmanın önemini de anlamak. kendine güvenmek ama başka insanlardan üstün görmemek. azimli ve başarı için hırslı olmak ama şükretmesini ve yetinmesini de bilmek. yaptığı işi ciddiye almak ama kendini fazla ciddiye almamak."
  • ya birinden duymustum ya da okumus, ama son dönemde cok ciddi bir bicimde "ulan halisünasyon mu görüyorum" filan diye de düsünmeye baslamistim. burda baktim simdi enteresan bir bicimde kendisi hakkinda cok da az entry girilmis ve bu konuya hic deginilmemis. allahtan internet var da bulabildim haberi. yoksa kafayi yerdim.

istanbul büyüksehir baskanligindan sonra "yepyeni" recep tayyip erdogan'imizi piyasaya tanitan bir yemek vermistir evinde.

ve, evet, yazida "bu görüşme bir destek anlamına gelmiyor. sayın recep tayyip erdoğan veya başka siyasetçilerle görüş alışverişinde bulunmamız çok doğal" demis. sonrasinda da ayni fikirde olmadigi insanlarla da görüsülmesi gerektigini söylemis. okudum ben de, ayar vermeye calisilmasin bunlarla.

ancak unutulmamasi gereken bir sey var, o da bu toplanti yapildiktan sonra gelisen olaylar. zaten, erdogan da toplantidan tatmin olmus zamaninda. nedenlerini yasayarak ögrendik.

http://arama.hurriyet.com.tr/…vnews.aspx?id=-110186
  • sırma saçlarının hastası olduğum bir abi. genetik sanırım:/
  • yazı dili çok iyi. inanılmaz kibar ve sizi tanımasa bile uzun uzadıya açıklamalı cevap yazabiliyor e-posta'larınıza. artık daha fazla saygı duyuyorum kendisine.
hesabın var mı? giriş yap