şükela:  tümü | bugün
  • habere bakılınca nerelere gidiyoruz artık diye düşünmeden edemiyorum

ya hem uçağın kalkmasına 10 dk kala geleceksin havaalanına, hem de olay çıkartıcaksın?!

bülent erkoç yine yaptı yapacağını.

bu habere ne buyurulur?? bir de tekerlekli sandalye firması çalışanlarının hepsinden şikayetçiymiş??!!

bir daha ki sefere tahtırevanla götürmeleri isabet olur, hoş bülent erkoç'u 10 kişi anca taşır.

neyse haber değeri bile olmayan boktan bir şey için vaktinizi çaldım, kusura kalmayın.....
  • format nasıl sikilire örnek bir başlıktır.

https://prnt.sc/qoa2mi
  • sözlüğü ne hale getirdiler.

böyle bir saçmalığa başlık mi açılır?
  • ve sen de buraya gelip bunun başlığını açtın.
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • koskoca gazete bu saçmalığı haber diye kullanıyor iken, bu saçmalığı buraya koymam birilerinin hoşuna gitmemiş.

umurumda mı?

tabi ki değil, ben sadece saçmalığı anlatmak ve göstermek istedim.

"sözlüğü ne hale getirdiler" diye düşünüp konuşanlara soruyorum, burada geçen tüm konular, başlıkları sanki bilgi amacıyla mı hazırlanmış? burası bir meydan larousse'mu, yada türkçe-ingilizce sözlüğü mü?

açın bakın bakalım içinde ne saçma sapan başlıklar, gereksiz hatta iğrenç düşünceler var.

benim sadece bu olayı buraya taşımam, olayın rahatsızlığından sebep, ben gazeteci değilim, haberi buraya koyup sadece yorum yaptım.

hür iradeyle istediğiniz gibi yorumlayabilirsiniz o ayrı,ben hoşuma gideni de, gitmeyeni de buraya taşır, terbiyeli, seviyeli ve ağzımı bozmadan yorumumu yaparım.

ötesi yok, şimdi dağılabilirsiniz. (sözüm onlara)
  • basligi acan yazar arkadasa birinin acilen su kitabi gondermesi gerekir. okumaya da (muhtemelen) en bastan cumlenin sonuna konan nokta isaretinden baslamasi onerilir.

(bkz: açacağın başlığı sikeyim)

edit: ayrica arkadasta hafiften bir can yucel isigi gordum. yarim cumleler, bol bol enter'a basmalar. yani siir gibi degil, ama yazi gibi de degil. tam arada bir sey.