• hahahahaah öğrencilik anılarım canlandı bucada menderes caddesi üstünde bi barda çıkıyordu
  • önünü keseceklerdir.
  • suat suna sandım geçmiş gözlerimin önünden şerit gibi geçti. efendi adamdın sende mi bozdun abi dedim. yüzünde bülent ersoy u görmek istemedim açmayacaktım linklerini.
  • bunun homofobiklikle ne alakasi var anlamadim, ben gayet elestirilebilecek bir harekettir. hatta angelina jolie'ye bile benzemeye calissa cok net elestirilebilecek bir harekettir, zira sen zaten dunyada teksin niye baskasina benzemeye bu kadar calisiyorsun ki? cok cirkin buluyorsundur kendini estetik olursun potansiyelinin maksimumuna cikmaya calisirsin anlarim, ana baskasina benzemekle amac ne? hayran mi dusurucen?

kaldi ki adam gidip de transgender dunya guzeline benzemeye calismiyor, neredeyse 70 yasindaki makyajdan yuzu secilmeyen kadina benzemeye calisiyor,kusura bakma da bunu elestirebilirim... ne alakasi var cahillikle felan....

benim asil takildigim nokta 2 sene once bulent ersoy kendisiyle tanismis ama benzerlikten rahatsiz olmus gorusmeyi kesmis. demek ki kardes istedigine cok net ulasmis, basarinin en buyuk tanimi budur...

kaynak
  • allah ıslah etsin
  • suat su, izmir kordon'da karizma barda çıkar.
    öyle olduğuna bakmayın deli dehşet sahnesi vardir ve kitlesi de vardır.
    ha evet tipini ablası gibi yapmış ona bir şey diyemem ama sahnesi ablasını aratmaz derler.
  • bu cosplay değil kospilav falan olmuş; alın bunu buradan...
  • tam olmamış böle tam kesememişler gibi bişi olmuş.
  • en yarıcı olay da bülent ersoy’un elemanla görüşmeyi kesmesi. *
  • lan bulent ersoy bile bulent ersoya benzememek icin estetik oluyo.ruh hastasi misiniz
hesabın var mı? giriş yap