şükela:  tümü | bugün
  • bende saç-baş yolma isteği uyandıran hadise.

olayı nedir yani? sanırsın elektriği buldu, nobel ödülü falan aldı.
  • sesinin guzel olmamasi dolayisiyla sanatsal basariya dayanmayan saygidir
  • enindendir. az önce seyircilere bir döndü, korkudan dalgalanma oldu millet ürktü.
  • bu ülkede homofobi olmadığının ispatıdır.
  • korkudandır. düşünsenize size doğru bir kütle geliyor. düşününce bile altıma sıçrattım.
  • abartılan abartıldıkça da inanırlığı kaçan bi saygıdır.
  • ezberdir. hülya avşar'a "çok güzelsiniz hülya hanım!" demeyenleri dövüyorlarmış mesela.
  • bir kere çok yapmacıktır. çevresinde kim varsa sanki bu rolü oynamak zorunda gibidir. aman efendim canım efendim filan. bi bitmediniz amına koyim zeki müren'in yanında müzeyyen senarı'n yanında bülent ersoy bence çok vasat kalmaktadır. bu insanlar bile mütevaziliklerinden ödün vermezken babla'nın bu tripleri, daha doğrusu yanındaki kraldan çok kralcı zevatın bu tripleri acayip sinir ediyor beni.
  • 12 eylül askeri darbesini kotaran her cins bürokrat ( yasal olarak da doğrudan suçlu ) kadro ve homofobi ile de malul olan ideolojileri ( yüce, asil, asker millet, vs... ) karşısında takındığı bireysel ama gerçekten cesur tutumunun, doğal sonucudur.

ayrıca doyumsuz güzellikteki sesi, yeteneği ve icra ettiği sanata dair kalibresi de tartışılamaz.