şükela:  tümü | bugün
  • süper insan, yetenekli, iyi kalpli. kör talih te gitar, eyyam da gitar, northern ligths ta klavye, prostanca ta gitar ve de bas, bg experience de ise bas, gitar, klavye calmaktadir
  • bütün telli sazları çalan fakat davulu kesinlikle çalamayan gitarcı kardeşimiz.ayrıca klavye de çalarhatta back vokal bile yapar.ama davul çalamaz
  • alınan haberlere göre objektif grubunun kadrosuna dahil olmuş müzisyen.
  • çomü eğitim fakültesinin en baba hocası.
  • dışkapı eğitim ve araştırma hastanesi nöroloji 3 doktoru. sigara tiryakisi. işinin ehli. anladııım kadarıyla sistemle başı dertte. yerinde durmuyor adam. ha babam gezip duruyor. kıprıs, sonacııma batıkentte bi caminin altında yerleşik poliklinik, dışkapı etlik, e tabi dışkapı dışkapı, eski etlik ihtisas derken, en son dışkapı hastanesi hasköy polikliniğinde görüldü. iyi doktorlar sabit kötü doktorlar mobil olsa hayat bayram olsa. buradan yetkililere sesleniyorum. bülent güven iyi bir doktordur onu sabit tutun, ille gezdirmek zorundayız yerimiz dar diyorsanız bilaaare isim verebilirim. iletişime geçelim.
  • kurtalan ekspres'te klavye çalmaktadır kendisi. ki kalvye dışında bilumum müzik aletini de hayvanlar gibi çaldığı camia tarafından onaylanmıştır. gel gelelim on numara bir müzisyen dostudur, on numara bir yardımseverdir.

sağolsundur, varolsundur.
  • 2 ya da 3 yıl kadar önce ankara'da erkin koray konserinden sonra bülent güven ile bir münasebetim olmuştur.her konserden sonra eve gitmeden bir hatıra eşyası almayı adet edinmiştim,havludur,penadır,setlisttir falan.o gün alkolün ve kötü arkadaşların "al la al ehehe" baskısı daha etkili oldu malesef.konserden sonra kalabalık dağılırken klavyenin yanındaki nota sehpasının üzerindeki küçük,yumuşak kapaklı ajanda hemen dikkatimi çekti ve emin adımlarla yanına yaklaştım.kapağa dokunduğumda içimde tatlı bir ürperme oldu,hemen sayfaları karıştırmaya başladım, evet orada playlisti duruyordu az önceki konserin.sonra başka sayfalara da baktım,başka şarkıların isimleri yazılmıştı,alkolün beyin hücrelerimde yaptığı yoğun hasar ve ortaya çıkarttığı gereksiz bir özgüvenle "bu defteri konsere çıkan herkes kullanıyor herhal" deyip,çok kısa süren bir tereddütten sonra ajandayı tişörtün içine sokup sakin sakin dışarı çıktım.
    eve dönüp sığır gibi sırıta sırıta arkadaşla ajandayı incelemeye başladık ve yüzümüzdeki 10 tecavüzcü gücündeki hin gülümseme ajandanın bir sahibi olduğunu algılayıncaya kadar da devam etti.adeta gece tuvalete diye kalkıp burnumu duvara çarpmışım gibi bir etki ile kendime geldim. apaçık klavyecinin defteriydi bu, ama bir sorun vardı ki ben klavyeciyi bütün gece görmemiştim.çünkü konseri dev bir kolonun tam arkasında izlemek zorunda kalmıştım.
    sonra aklıma erkin koray'ın facebook sayfasından mesaj atıp durumu anlatmak geldi.dünyanın merkezine doğru ilerleyerek yazdığım "ıbi bn irkn kryi çk sviyim ındın htra kılsın dyi ılmıştım diftri.çk üzr dilyrm bilsm allh bilimi virsin ılmzdm.ıdrs virirsiniz kırgıyla gindiririm" mesajıma cevap bülent güven'in kendisinden geldi.ben de utanıp kızarmaktan cimcik kadar olarak "bilnt biy ylldm bin krgyi bı da tıkip nımırısı.yırın ılışır hirildi.tirkrır üzr dilrm" diye son bir maille konuyu kapatmış olduk.ertesi gün kalvyeci bir arkadaşım keşke biri de benim defterimi çalsa lan diye bişey söyledi.hala bi tuhaf olurum aklıma geldikçe.
  • barış manço şarkılarının hakkını veren müzisyen.
  • karadeniz teknik üniversitesi, fatih eğitim fakültesi, ortaöğretim bölümü matematik eğitimi alanında profesördür. 35 - 36 yaşında profesör olmuş, öğrencileri arasında oldukça sevilen bir hocadır. kimse ona baba demez, ağabeydir o.
  • kendisiyle bugün tanıştığım pek şeker, işinin ehli nöroloji doktoru. böyle babacan insanlara ben bayılıyorum ama.

olanları, olabilecekleri teker teker sen sormadan anlatıyor. endişeleriniz varsa onları da gideriyor. keşke tüm doktorlar onun gibi olsa. yolu açık olsun