şükela:  tümü | bugün
  • şimdilerde aşk oyunu isimli televizyon dizisini yöneten yönetmen.
  • batak kart oyununu pek iyi oynamayan bir yonetmendir
  • fotoğrafları takip edilesi, anlattıklarını dinlemeye doyum olmayan adam. sen harikasın adlı sit-com'un yönetmenliğini yapmakta şu sıralar.
  • başrol de aşk dizisinin yönetmeni, iyi fotoğrafçı güzel dost hoş sohbet insan. yıllar geçtikçe gençleşmesinin sırrı merak edilse de ser verip sır vermemektedir. sanırım bir kaç yıl sonra bir deniz kıyısında rastlaşma şansımız yüksek olacak.
  • beyaz show daki oldu teşekkürler in yönetmeni. hocam dediğimde içime neşe dolduran insan. oldu teşekkürler in yanı sıra alemin kralınında yönetmeni. çalışma fırsatı bulduğum değerli insan.
  • ankara'da gitar dersi, öğretmenlik, yayıncılık, cafe ve restoranlarda dinleti gibi müzikle ilgili alanlarda faaliyet gösteren değerli bir abimizdir. müziğe ve gitara gönül vermiştir, adeta 24 saati müzikle geçer. yazdığı kitaplar son derece faydalı ve kalitelidir. eğitimlidir, konservatuvar gitar bölümü mezunudur, ayrıca çocuklara müzik eğitimi alanında master yapmıştır. piyasada müzik yapan çoğu popçudan daha bilgili ve birikimlidir, buna rağmen halen şöhret olmaması ve ailesini zar zor geçindirmesi üzücüdür. abisi murat işbilen de piyasada gayet tanınan bir gitaristtir.
  • abidik gubidik dizi ve filmlerin unutulmaz yönetmeni. şöyle tv de enteresan isimli başarısız bir yapım görürseniz yönetmen yazısını görene kadar bekleyin. muhtemelen bülent işbilen yazacaktır.soyadı kadar etkili değil ne yazık ki. abi nolur şu camiadan elini eteğini çek artık olmuyor görüyorsun.hadi anam.
  • (bkz: gupse özay)'ın eski sevgilisi, kendisini piyasaya kazandırıp başımızı o tiz sesiyle ağrıtmaya neden olan ünlü yönetmen. gupse ünlü olduğu gibi kendisine yol vermiş..
  • an itibariyle gözümden düşen şevkat yerimdar filminin yönetmenidir. (bkz: serra yılmaz) gibi ülkemizi yurt dışında temsil eden önemli bir oyuncumuzu facebook hesabında rezil etmeye çalışmış her şeyiyle dalga geçen ve geçilmesine izin veren bi post paylaşmıştır. öyle ki birisi küstahça ve terbiyesizce "serra hanımın kiloları ona gaz yaptı heralde" diye dalga geçmiş. resmen midem bulandı. neymiş serra yılmaz 1 haziran'da bir twit atmış diye.. belli ki kadın senin salak filmini izlememiş. bide kalmış reklamımızı yaptı sağolsun diye seviniyor dalga geçiyorsun. bunu birde yönetmen yapıyor bi düşünün.. ondan sonra sanata ve sanatçıya niye saygı yok deriz bu ülkede.. yönetmeni böyle olduktan sonra ne bekliyorsun ki...