şükela:  tümü | bugün
  • los angeles'taki 49074984 tane oyunculuk kursundan (ya da modern deyimle workshop'undan) birine katılıp "amerika'da çok rahattım, sokakta kim olduğumu bilmiyorlardı" tripleri ile memlekete geri dönmüştür. hayırlı olsun. zaten bu ülkenin tek ihtiyacı meltem cumbul'un erkek versiyonuydu.
  • avrupa yakasının çok sükse yapan bir yılında, 2004 te üniversiteye yaprak ve selin ile gelmiş biriydi. diğer iki kız (hale ve evrim) gayet aklıbaşında ve güzel cevaplar verirken, şesu efendi bildiğin etrafa caka satıyordu. ben iyice kıl olmaya başladığımda soru cevap kısmı geldi. bir eleman kalkıp soru sordu, bu da empati kurmadan "niye öyle yapacak mışım, ben öyle yapmam, sen yapar mısın keriz!" (yani bildiğin hakaret ediyor) diye salondaki bir grup öküzle beraber kahkaha atarak elemanı yerin dibine geçirdiler. eleman da çok vakur, dediğini anlamamazlıktan gelen şesu efendiye dediğini açarken pas geçip başka soru alındı. bu adam bundan öteye gidemez, dizi biter bu biter dedim.

allah'ın sopası yok, aynen de oldu, silindi gitti. sokakta yürüse kimse tanımaz şimdi.

anlaşılan şöhret sarhoşluğu da diğer entry lerden de belli oluyor zaten.
  • 2006'da avrupa yakasi dizisinden sadece iki kisi ayrildigi halde "bir çok oyuncu diziden ayrıldı ve ben de bir ayrılık kararı aldım." diyip "ben şesu karakterini keyifli bir yere getirdim, daha aşağıda bırakmak istemiyorum." diye devam eden bir demec vermesiyle de anlasildigi uzere ata demirer ve evrim akin gidince dizinin havasinin sonecegini dusundugu icin 40 bolum daha anlasmasi oldugu halde diziden ayrilmisti. bu 3 oyuncu ayrildiktan sonra dizi en basarili donemlerini yasamaya basladi, ayrilanlar ise 9 aydir ortalikta degiller, eskiden reklamlarda basrol oynuyorlardi.
  • kamera karsisinda rahat davranabilmeyi oyunculuk kabiliyeti zannedenlerin abdurrahman celebisi
  • garip bir kişi.buzda dans programında buzda kaymak zor o yüzden beni eleştiremezsiniz gibi bir tavıra sahip haftalardır.zor bir şeyi iyi veya kötü yapmak eleştiri kaldıramamak demek olmadıgına göre bu açıdan bir yanlışı oldugu muhakkak.
    haftalardır ben oyuncuyum,ben sanatçıyım diye bağıran birinin, estetik değilsin sözüne "bir de beni kuliste çıplak görün" diye cevap vermesi en basit değerlendirmeyle yakışıksız.
  • alti ustu atraksiyon icin yapilan bir paten produksiyonunda butun kariyerini harcamaya dogru kosan oyuncu/patenist. gosterisinden sonra yaptigi konusmalara bakinca sanirsin quantum fizigine yeni bir boyut katiyor..
  • "internette ekşi sözlükte benim için çok çalışkan çok azimli yazıyor ..." diyerek beni başlığına çeken, ilgili kelimeleri aradıktan sonra takip ettiği sözlüğün bir klon olduğunu anlamamı sağlayan oyuncu.
  • bildigimiz meşe odunu kivaminda kayan insan..
  • buz patencisi şehsuvar'ın haricinde sinema oyuncusu bir bülent polat daha vardır. 80'li yıllarda yayınlanan kavanozdaki adam dizisindeki oyunculuğu ile dikkati çekmiş ve ödül almıştır. ayrıca minyeli abdulah serilerinde ve tgrt'nin ünlü danimarkalı gelin dizisinde rol almış bir sanatçımızdır kendisi..