şükela:  tümü | bugün
 • her adam yapamaz lan onun yaptigini. once karisi tarafindan ata icin terkedildi. dusunsenize kari koca ayni filmdesiniz esiniz basrollerden biri siz yan roldesiniz.sonra bi bakiyosunuz kariniz diger basrol oyuncusu icin sizi terketmis. adam sustu lan gunlerce magazin basinini isgal etmedi. sustu efendi gibi cekildi kenara. sonra ceyda duvenci ile aski basladi ceydanin hasta kizi belki de oz babasindan gormedigi iyiligi sevgiyi ondan gordu. maddi manevi her turlu zorlugu goze aldi herif. olum ben yapamam lan bunu. birak beni yapabilecek adam coook azdir piyasada. adamsin bulent reizzz
 • nedense anlamsiz bir sevgi icindeyim kendisine karsi. tanimam etmem bir dizisini filmini izlemisligim yok ama cok seviyorum adami, hep mutlu olsun istiyorum. ınstagramdaki sempatik paylasimlari, yorumlari, dogalligi karisina olan aski sevgisi bagliligi, hele de karisinin ilk evliliginden olan kizina olan ilgisi, sefkati, alakasi...cok sevilesi. adam gibi adam dedikleri (bkz: bulent sakrak) galiba. allah sahibine (bkz: ceyda duvenci) bagislasin. mutlu etsin onlari. onlari mutlu gormek ben gibi mutsuz abazalari da mutlu ediyor. belki birgun ben de boyle olurum diye ic geciyorum ama sevgiyle; hasetle degil kesinlikle.
  neyse mutlu olsunlar hep, guzel enerjilerinden biz de nemalanalim.
 • böyle insanları seviyorum. hala eski eşi hakkında kötü konuşmuyor ve hatta iyi dileklerde bulunuyor. bir başkası olsa, özgeyle ilgili demeğini bırakmazdı...

  "benim ayrı bir aile hayatım var. bu konunun benimle ilgisi yok. kız, evlenmiş boşanmış. onun kendi hayatı... boşanmak kolay bir şey değil. allah yardımcıları olsun" demiş
 • ilk defa yılan hikayesi'nde çaycı avni olarak gördüğüm aktördür. daha sonraki işlerini ise bilemiyorum. nasıl ki ilker aksum benim için hala afakan ise bülent şakrak da avni'dir, avni kalacaktır.
 • ben bu adamı eskiden çok antipatik bulurdum, hiç sevmezdim hatta. ama nedense zamanla ya bu adam düzgün biri belli dedim, ve şu an bildiğin baya baya seviyorum bu adamı nedensizce.
 • özge borak, uğruna kendinden ayrıldığı adam ata demirer'den boşandıktan sonra: "benim ayrı bir aile hayatım var. bu konunun benimle ilgisi yok. kız, evlenmiş boşanmış. onun kendi hayatı. boşanmak kolay bir şey değil. allah yardımcıları olsun." şeklinde açıklama yapmış "adam". gerçekten çok şaşırmıştım bu açıklamayı okuduğumda, insan taş olsa çatlar ama bülent şakrak gayet medeni şekilde lafını etmiş ve çekilmiş. helal olsun demiştim. belkide bulunduğu rollerden bilemiyorum eskiden kendisi bana itici gelirdi. sonra tesadüfen instagramındaki paylaşımlara denk gelince, ya bu adam iyi bir insanmış yorumunu yaptım. gerçekten mert, dürüsüt, düzgün bir insana benziyor. zaten kendisi güzel bir eş ve çocukla ödüllendirilmiş. en kısa zamanda oyununa gitmek istiyorum. kendisi gibi bir insanın, sanatçının var olması sevindirici. arkadaşım olsun, arada görüşelim isterdim. allah mutluluğunu artırsın bülent reis. kurtla babanesini ayırt edemeyen kırmızı başlıklı kız da uzak olsun bizden.

  edit: ayrıca "adam"lığı ile ön plana çıkmaya çalışan bazıları kendisinden adamlık konusunda ders alabilir. zira kendisinin paçalarından adamlık akıyor.
 • ekranda nasılsa dışarıda da o. dondurmasını yemiştik bir cihangir gezintisinde. espri, şaka gırla giderken ansızın biri takılıp düşse o anda ona da koşar. doğal haliyle de tiyatrocu.
 • memolinin çaycası olarak bilinir kendisi.süper bi adamdır kedisi köpeği vardır.. göründüğünden çok büyük bi adamdır.
 • testosteron adlı oyunda büründüğü karakterin inişlı çıkışı tepkilerini, televizyonlarda gördüğümüz "saçma sapan" derecesinde oyunculuklardan ziyade, inanılmaz keyif verici hale getirmektedir.
  oyun içinde absürt olduğunu bilmenize rağmen, hayranlık duyduğunuz bir insan yaratıyor sahnede..
  mimikleri ve diğer oyuncularla olan pürüzsüz uyumu takdire şayan..

  tebrik edilesidir gözümde..
  yürrrü be!
 • ceyda düvenci ile evlenmesiyle daha da şeker bir insan olduğunu, ceyda düvenci ile tamamlandığını ve çok tatlı bir çift olduklarını düşündüğüm insandır.