şükela:  tümü | bugün
  • her adam yapamaz lan onun yaptigini. once karisi tarafindan ata icin terkedildi. dusunsenize kari koca ayni filmdesiniz esiniz basrollerden biri siz yan roldesiniz.sonra bi bakiyosunuz kariniz diger basrol oyuncusu icin sizi terketmis. adam sustu lan gunlerce magazin basinini isgal etmedi. sustu efendi gibi cekildi kenara. sonra ceyda duvenci ile aski basladi ceydanin hasta kizi belki de oz babasindan gormedigi iyiligi sevgiyi ondan gordu. maddi manevi her turlu zorlugu goze aldi herif. olum ben yapamam lan bunu. birak beni yapabilecek adam coook azdir piyasada. adamsin bulent reizzz
  • ilk defa yılan hikayesi'nde çaycı avni olarak gördüğüm aktördür. daha sonraki işlerini ise bilemiyorum. nasıl ki ilker aksum benim için hala afakan ise bülent şakrak da avni'dir, avni kalacaktır.
  • böyle insanları seviyorum. hala eski eşi hakkında kötü konuşmuyor ve hatta iyi dileklerde bulunuyor. bir başkası olsa, özgeyle ilgili demeğini bırakmazdı...

"benim ayrı bir aile hayatım var. bu konunun benimle ilgisi yok. kız, evlenmiş boşanmış. onun kendi hayatı... boşanmak kolay bir şey değil. allah yardımcıları olsun" demiş
  • nedense anlamsiz bir sevgi icindeyim kendisine karsi. tanimam etmem bir dizisini filmini izlemisligim yok ama cok seviyorum adami, hep mutlu olsun istiyorum. ınstagramdaki sempatik paylasimlari, yorumlari, dogalligi karisina olan aski sevgisi bagliligi, hele de karisinin ilk evliliginden olan kizina olan ilgisi, sefkati, alakasi...cok sevilesi. adam gibi adam dedikleri (bkz: bulent sakrak) galiba. allah sahibine (bkz: ceyda duvenci) bagislasin. mutlu etsin onlari. onlari mutlu gormek ben gibi mutsuz abazalari da mutlu ediyor. belki birgun ben de boyle olurum diye ic geciyorum ama sevgiyle; hasetle degil kesinlikle.
    neyse mutlu olsunlar hep, guzel enerjilerinden biz de nemalanalim.
  • özge borak, uğruna kendinden ayrıldığı adam ata demirer'den boşandıktan sonra: "benim ayrı bir aile hayatım var. bu konunun benimle ilgisi yok. kız, evlenmiş boşanmış. onun kendi hayatı. boşanmak kolay bir şey değil. allah yardımcıları olsun." şeklinde açıklama yapmış "adam". gerçekten çok şaşırmıştım bu açıklamayı okuduğumda, insan taş olsa çatlar ama bülent şakrak gayet medeni şekilde lafını etmiş ve çekilmiş. helal olsun demiştim. belkide bulunduğu rollerden bilemiyorum eskiden kendisi bana itici gelirdi. sonra tesadüfen instagramındaki paylaşımlara denk gelince, ya bu adam iyi bir insanmış yorumunu yaptım. gerçekten mert, dürüsüt, düzgün bir insana benziyor. zaten kendisi güzel bir eş ve çocukla ödüllendirilmiş. en kısa zamanda oyununa gitmek istiyorum. kendisi gibi bir insanın, sanatçının var olması sevindirici. arkadaşım olsun, arada görüşelim isterdim. allah mutluluğunu artırsın bülent reis. kurtla babanesini ayırt edemeyen kırmızı başlıklı kız da uzak olsun bizden.

edit: ayrıca "adam"lığı ile ön plana çıkmaya çalışan bazıları kendisinden adamlık konusunda ders alabilir. zira kendisinin paçalarından adamlık akıyor.
  • ben bu adamı eskiden çok antipatik bulurdum, hiç sevmezdim hatta. ama nedense zamanla ya bu adam düzgün biri belli dedim, ve şu an bildiğin baya baya seviyorum bu adamı nedensizce.
  • ekranda nasılsa dışarıda da o. dondurmasını yemiştik bir cihangir gezintisinde. espri, şaka gırla giderken ansızın biri takılıp düşse o anda ona da koşar. doğal haliyle de tiyatrocu.
  • instagramda takip ettiğim az sayıdaki ünlüden biri. eşi ceyda düvenci'nin uzun yıllardır hayranıyım ama bu aile çoğu zaman beni benden alıyor. melisa'nın eğitim ve sağlık ihtiyaçları için kah amerika'da olan bu aile, bir bakmışım küçükkuyu'da tatilde, bir bakmışım pazarda alışverişte. tavukları, bahçeleri var. tam aile saadeti.

annesi, oğlu, eşi ve kızıyla bu adamı çok doğal, samimi, içten buluyorum. hiçbir paylaşımından rahatsız olmadım şimdiye kadar. rabbim daim etsin huzurlarını.

ve ceyda düvenci'nin yaşadığı onca zorluktan sonra ona şifa olduğu için ayrıca tebrik ediyorum. bülent şakrak gibi adamlar iyi ki var.
  • bayildigim, çok hayrani olduğum, bir kadın olarak aşırı çekici bulduğum adam. (allah sahibine bagislasin diyoruz tabii tüm kalbimizle)

instagrami: https://www.instagram.com/bulentsakrak_/

bilmeyene kisa özet:
    su anki karisi ceyda düvenci, zamanında yakışıklı bir is adamıyla evlenmişti. gebe kaldı ve maalesef doğurduğu dünya güzeli kız bebek (melissa) serebral palsi idi. yıllarca sürecek büyük bir rehabilitasyon ve eğitim seferberliği demekti bu. haliyle o yakışıklı ve genç işadamı maçı bırakıp kaçtı. sasirdik mi? hayır. çünkü erkek böyle bişey genel itibariyle.

ceyda tek başına hem cp olan kızını büyüttü, hem deli gibi rehabilitasyon kovaladı, hem bildiğim kadarıyla oyunculuğa devam etmeye çalıştı filan.

bigun bulentle yolları kesişti. bulent gerçek bir adamdi ve bu gerçek kadına aşık oldu.

genç ve yakışıklı, genç ve güzel, peri masali gibi tipi kliselerden uzak bi şekilde aşık oldular.
    (ki bence hem genç, yakışıklı/güzel, hem de peri masalı gibiler. yani bu ifadelerin gerçek karşılığı ceyda'nin ilk evliliğinde değil ikinci evliliğinde mevcut)

simdi melissaya kardeş de yaptılar. dört kişilik olağanüstü güzel bir aile olarak yaşıyorlar.

ve ben bu adamın ailesine düşkünlüğünü; karısına, kendinden olmayan kızına, oğluna olan sevgisini gördükçe hayranlık/gipta kalpleri fiskirtiyorum gözlerimden.
    https://www.instagram.com/…eet&igshid=1fr1aqjpywyqv
    bu kadar güzel adam olur mu?
    https://www.instagram.com/…heet&igshid=jmkwuikt6us1
    https://www.instagram.com/…heet&igshid=xlwhdshw0nmx

çok yasasinlar, iyi yasasinlar, hep birlikte, aşkla, huzurla, mutlulukla, sağlıkla yaşasinlar.
  • eşi ceyda düvenci'nin minnoş kızıyla olan tatlı ilişkisine, hayran olduğum adam. "o'nun zaten babası var, ben en iyi arkadaşı olmaya talibim" demiş bir yerde... ne güzel yaklaşım, ne doğru ve şevkatli tutum..

konservatuardan dönemdaşım ama, tanıdığımı söyleyemem açıkçası. oyunculuğunu da pek bilmiyorum, izlememişim hiç.
    ama ceyda düvenci'yi takip ediyordum, öyle öyle biraz (dışarıdan tabi) tanıdım.
    güzel adammış sahiden, umarım güzel ailesiyle beraber aşşırı çok mutlu olur.