şükela:  tümü | bugün
  • akacak mecra arayan bir allahın coolu... "xas" serisinin türkü hatta atma türkü kısmında da kendisini göstermiştir..yayla havasından mıdır nedir..
    (bkz: her evde bir haber var)
  • `bukla` tur'un patronlarından biridir. gelenekselden evrensele karizmatik bir kişiliktir.
  • bukla'nın kurucularındandır. 1973 rize ardeşen doğumlu, yay burcu safkan laz erkeğidir. "belinden omuzlarına doğru uçan kuşlardan, yeşil gözlerinden ve karizmandan sen suçlusun" diyeceğimiz bu arkadaşa, iddia ediyorum ki, ayşe arman'ın hayranlık duymasına ve dibinin düşmesine +1 ekleyecek en az 5 kişi bulabilirim.
  • ama biraz çakma adam..sacları burnu vs.dogal durmuyor,estetikli..
  • kibar bir insandır.
  • hastası olduğumuz cool'dur...
  • türkiye'deki en muhtesem erkekler listesi yapilsa ilk üc icerisinde yer alacak birisidir. boyu biraz daha uzun olsa kesin listesinin basinda yer alirdi ama benim listemde her zaman en üst sirada yer alir.

simdi ben alplerin bir ucundayken o baska bir ucunda - kendisi gibi bir zirve olan mont blanc - chamonix'de...

ahh be hayat neden bu kadar acimasizsin. ne olurdu sanki simdi onunla sömine karsisinda sarap icseydim???
  • yaşını hakkıyla taşıyan, tamirhane belgeselinde oynayan, motorcu abi.
    (bkz: tamirhane)
  • bukla tur'la yaptığ gezileri iz tv'de imrenerek izlediğim gezgin. bugünkü gürcistan svaneti gezisi müthişti, daha önce de karadeniz turunu izlemiştim iz'de. umarım bir gün peşine takılıp bir yerleri gezerim

bu arasa ayşe arman da kendisinden hayranlıkla bahsetmiş http://hurriyet.com.tr/…n-dogu-karadeniz-de-6977157
  • bir kış masalı: finlandiya belgeselini izleyince kuzey ışıkları aşkımın yeniden kabardığı karizmatik insan. arctic circle umarım bir gün buluşabiliriz ama önce gidip ders çalışmam lazım. *