şükela:  tümü | bugün
 • psikiyatri hakkında söyledikleri akla yatkın. pat deneyini araştırınca söylediklerinin işkembeden sallama olmadığını anladım. farklı bir içerik üretiyor youtube kanalında. müzik konusunda da zevk sahibi biri kabaların biberi çok iyi oyun havasıymış sayesinde öğrendim.
 • psikiyatri alanında en ufak bir eğitimi, donanımı olmamasına rağmen ağzına gelen her psikiyatrik hastalığa uydurma diyen bir cahil. odtü fizik mezunu bu arada.
 • psikiyatri alanında söz söylemek sadece psikiyatristlerin hakkıdır. eleştiri yapılacaksa bunu sadece psikiyatristler özeleştiri olarak yapar zaten düşüncesinde cahil birileri varmış sözlükte. gereken cevabı bu videosunda vermiş zaten bülent sevinç. psikiyatri eleştirilecekse tıp eğitimi alması da yetmez şimdi, aynı zamanda bu alanda uzmanlığı da olmalı değil mi? başka branştan birisi eleştirse de olmaz kesinlikle. bu psikiyatristlerin ne olduğunu zamanında psikoloji profesörü david rosenhan ortaya çıkarmış. ama dedikleri önemsiz neden çünkü o psikoloji profesörü bir psikiyatrist değil ki.
 • dikkate değer youtuberlardan biri. en azından diğer türk youtuberlardan farklı ve bilgilendirici, düşündürücü içerikler üretiyor.
 • psikiyatri ilaçları içmeyin beslenmenize dikkat edin diyor, aynısını karatay da söylüyor. karatay hastalık hekimi değil koruyucu hekim; turşu ye diyen hekim karizmatik bulunmuyor tabi... bülent abimiz de takip ettiğim kadarıyla cesur, halk sağlığı için kendince uyarılarını belirten bir abimiz, güzel bir adam.
 • adam psikolojik hastalıklara uydurma falan diyor bazı yazarlarda gelmiş adama haklı diyor.gerçekten cahillik çok saçma bir şey insan hayret ediyor gerçekten.
 • şu adamın ekşide başlığı var ya. ulan bi biz yutubır olamadık fenomen olamadık.

  karatay nineyi ülkenin en önde gelen hocaları arasında görenler var. bu kadın yüzünden kim bilir kaç kişi patır patır öldü kalp diyabet ve kolesterol ilaçlarını kullanmadığı için.
  deliler aralarındaki en deliyi liderleri seçerlermiş, durum bu.

  dayının anlattığı ilaçların etkilerine gelirsek prospektüsten okuduğu ve milyonda bir görülen etkiyi ooo bu ilaç böyle yapıyormuş diye saldığı ortada. siz de adam bu işi biliyor diye takılıyorsunuz peşine sürü gibi.

  ilaç şirketleri prospektüsteki o istenmeyen etki kısmına gelen her bildirimi yazmak zorunda. örneğin biri o ilacı kullanırken anal seks yaptı altına kaçırıyor, bildirimi yapılırsa oraya yazılır istemsiz defekasyona sebep olabilir bilmem ne. açıp bakın o
  prospektüsün hazırlanış sürecine. tamamen hukuki sorumluluğu üstünden atmak için ve yazmak zorunda oldukları için o kısımdaki çok seyrek etkiler başlığı.

  şurada savunanlar var ya asıl akılsızlar onlar. komplo teorisi sevdalıları sizi. çok dolandırılırsınız böyle önünüze çıkana inanırsanız. siz böyle olduğunuz sürece nice çiftlikbanklar kurulur.
 • doğru konuşmaktadır.
  okb
 • kendisini izleyip de bir sorun olduğunu anlamak için sanıyorum psikiyatr olmaya gerek yok. yorumlarda denk geldiğim bir psikiyatr kendisine açıklama yapıyor ve bir yardım almasını tavsiye ediyor, bülent bey de beni zaten bakırköy'e kapadılar diyerek olayı biraz da olsa açıklıyor. nazilerle bakırköy akıl hastanesini eşleştirdiği, doktorların sabetay vs. olduğu enteresan videolar da olayı iyice anlatıyor. bu kişiye inananların, bu videoların bir akıl hastasının elinden çıktığını fark etmeyenlerin de olmasına şaşırmamak gerekir. umarım kimse akıl hastalığı konusunda tıp doktorlarından başkasına güvenme gafletinde bulunmaz zira bu kanalın öyle de bir tehlikesi var. sosyal medya malesef sınırsız özgürlükte bırakılamayacak kadar tehlikeli olabiliyor.

  edit: anlattıklarının büyük ölçüde mantıklı gibi gelmesinin, sizi buna inandırabilecek şekilde konuşma kabiliyetine sahip olmasının sebebi de ortalamanın üstü olan zekasıdır. kendisini de bu psikiyatri yalanı durumuna inandırmış, bunu da youtube'da kendince delilleriyle paylaşmaya çalışmaktadır. ingilizce kelime kullanabildiği ve bir kaç araştırmayla conspiracy theoristlerinin yazılarını okuyabildiği için ilginç bilgiler veriyor gibi gözükmektedir. anlattıklarının düz dünyacıların söylediklerinden farkı yoktur. yanlıştır.
 • mantıklı konuşan adam. kaynak gösteriyor. onun dışında dediklerini yanlışlayabilen de yok.