şükela:  tümü | bugün
  • parti sözcüsü çıkıp seçim kesin 2.tura kaldı diyor ve o seçim 2. tura kalmıyorsa, bir sonraki yapması gereken şey insanları sükunete çağırmak değil:

(bkz: istifa)
  • saatlerce kendi kitlesine seçimi kazandıklarını ima ederek ortalığı gereksiz yere velveleye verdikten sonra birden bire milletimiz tercihini yaptı saygı duyuyoruz açıklaması yapıveren, hiçbir saygıdeğer tarafı bulunmayan, chp'den soğuma nedeni olan, hangi vasıfla ekranda karşımıza çıkarıldığı anlaşılamayan şahıs.
  • bu adam chp'den istifa etmeden chp tekrar atatürk'ün partisi olamaz ve halkla bütünleşemez.

bir parti sözcüsünün ağzından çıkana itibar edilir. bu kişi 24 haziran akşamı, seçim ikinci tura kalıyor açıklaması yapmıştı.. bu saatten sonra ne dese, benim ve tanıdığım bir çok chp taraftarı için, boştur.

vatana millete hayırlı bir iş yapmak istiyorsa derhal istifa etmelidir.
  • sandıkların yanındayım hala sayın vekilim. hiç merak etmeyin. ikinci tura kaldı bu iş. ysk önünde de arkadaşlar var.
  • kemal kılıçdaroğlu aziz yıldırım ise bu arkadaş sekip mosturogludur.
  • chp seçmenini salak yerine koyan yalancı bir şahsiyet.

peki manipülasyon bu değil de nedir? ne geçti yani bunu yapınca eline? göz göre göre yalan söyledin.
  • bu seçim iyi partiye oy vermiş bir chpli olarak en doğru şeyi yaptığıma inandırdı beni. böyle bir rezalet olamaz televizyonları başında milyonlar umutla bekledi gerçek sonuçlar gelecek diye. siz ise tiyatro oynadınız bize . sonuçları provake ettiniz. a haberden ne farkınız kaldı sizin hiç. ince ise delikanlı gibi kabul etti yenildiğini. chpnin başına ince gelmediği sürece chpye oy yok.

edit: düzeltme
  • oylar süper geliyor, aa ile hiç ilgisi yok bizdeki oyların gibi laflar geveleyerek insanlara boş yere umut aşılayan sözcü. sonra da boynu bükük bir şekilde sonuçları kabul ediyorlar. sizin gibiler yüzünden, her ne kadar oyumu değiştirmesem de, soğuyorum chp'den.
  • hala boş yapıyor. hala.

edit: hala kurultayı gerektirecek bir durum yoktur diyor. daha ne olsun ulan?
  • butun chp yonetici kadrosuyle birlikte derhal istifa etmesi gereken, muharrem ince'nin başını yakan chp sozcusudur.

yaw arkadas yillardir siz ogrenemediniz mi bu ysk sistemini ve aa'nin taktiklerini? ben 2 sene musahitlik yaptim, nedir ne degildir hepsini adim adim ogrendim. aa'nni taktigi bellidir, en bastan ysk'dan aldigi sonuclari akp'nin yuksek oylarini once yayinlayacak sekilde aciklamaya baslar bu arada ysk geriden gelmektedir cunku burokratik sebeplerden dolayi sisteme girisler gec yapilmaktadir, yani aa gidip de kafasindan oranlar uydurup bize soylemez, sadece hafif sinsilik yapip rakip partilerin moralini bozmayi hedefler ama sonuc olarak butun oranlar ysk'ya esitlenir, burda hile hurda falan yok. ben bunu gozlemleyerek ogrendim, peki siz neden ogrenemediniz bu isin icinde oldugunuz halde? nasil butun secmenleri aa'nin sonuclarinin sahte olduguna inandirip da, rte'nin oyu %43'e indi, kesin 2. turdayiz diyebildiniz? nasil! gidip de tovbe estafurullah windows webserver ustune kurulmus korkunclu uygulama adilsecim.net'e mi inandiniz ne yaptiniz??

bu sureci o kadar kotu yonettiniz ki, chp'ye akp'nin veremedigi zarari kendi elinizle verdiniz. derhal istifa edin! baska turlu bu olay temizlenmez!