şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir mola kitabının sahibi avukattır.
  kendisi ve kitabı ile ilgili bilgi için: http://www.birmola.com/bulent_turan.asp
 • milletvekilliğine aday olacağı için partideki görevinden istifa etmiş, temayül yoklamasında da 1671 oyun 1372'sini almıştır.
 • 12 haziran 2011 milletvekili genel seçimleri sonucunda tbmm 24. dönem istanbul milletvekili seçilmiştir.

  hayırlı olsun.
 • an itibariyle gezi parkı olayları hakkında cnn türk'te konuşuyor. ama hiç bir şey anlayamıyorum dediklerinden. bu kadar mı yutulur kelimeler ve hızlı konuşulur? milletin vekili daha tane tane konuşmalı ya, anlayan var anlamayan var..
 • "tüm iyiniyetli girişimlere, milletin sabrına rağmen gezi işgalcileri "eyleme devam"dedi. bundan sonra doğacak kötü sonuçlardan kim sorumlu?" diye soran şahıs.

  polis şiddeti iyi niyetli bir girişim değildir, olamaz. protesto demokrasi ortamında sabır gösterilmesi gereken bir şey değil dikkate alınması gereken bir olaydır.

  insanlar temel insan haklarını kullanıyor, protesto ediyor diye kötü bir sonuç doğuyorsa bunun tek sorumlusu polisi üzerlerine salan, taleplerini dinlemeyen, kendi bildiğini okuyan hükümettir.

  doğacak iyi sonuçlar için kaybedilen canların sorumlusu kim? diye sormak istenilen şahıs.

  edit: imla.
 • tesadüfen gördüm kendileri makarna dağıttıklarını itiraf etmişlerdir ironi mironi her şakanın altında vardır bir gerçeklik payı... *

  ahanda link
 • twitter'da saçmalayanlardan. rte twitter diye bir bela var derken kendi adamlarının yazdığını mı kastediyordu lan yoksa ? img, egemen bağış derken bir de bu varmış ama adamı ne tanıyan var nede ciddiye alan. ben de vekilim ben saksı değilim demeye çalışıyor herhalde.

  https://twitter.com/turanbulent
 • malesef twitter a gelmiş ve yanlış anlaşılmalara yol açabilecek twittler atmış millet vekilidir.
  gezi parkı olayları ile mısırdaki mursi karşıtlarını düşünüp "mursi karşıtları tahrir'de erken seçim istiyor, bizim gezi zekalılar ise darbe!" diyerek hem mısır'da muhammed el baradey dahil olmak üzere muhaliflerin askerleri göreve çağırdığının bi haber olduğunu, hem de gezi parkında tayyip erdoğanın protesto edilmesini "darbe girişimi" kabul ederek 1984 romanından bir karakter olduğunu ortaya koymuştur.
  90lı yıllarda türban özgürlüğü isteyenleri hor gören chp zihniyetinin artık bireysel özgürlükleri isteyenlere karşı akp vücüt bulduğunu bu arkadaşlar sayesinde görmekteyiz. allah kibirden müslümanları korusun.
 • böyle adamların milletvekili olması gerçekten dehşet verici. "devlet 'zor kullanma' yetkisine sahiptir, sınır aşılmışsa uygulayıcılar yargı önünde hesap verir. darbe ise, meşru değildir! " diyor. darbe diye tutturmuş tiplerin bir diğer temsilcisi. kim istiyor darbe? ya ben neden darbe isteyeyim, zaten demokrasi için çıkmışım sokağa. dediğim dedik, her şeyi ben bilirim tavrı yüzünden bu kadar büyümüş olaylar. adam hala tutturmuş darbe istiyorlar, hayır istemiyoruz. bi de yargı önünde hesap verirmiş uygulayıcılar. bak sen.. ölen 5 insan var, hangisi için kim yargılandı. ethem'i öldüren polis bilindiği halde, bir uygulama göremedik.
  sonra bu adam işte, yasa onaylıyor, karar veriyor benim adıma mecliste. pardon, sadece söylenendiği yerde el kaldırıyor, bir iş yaptığı da yok.
 • az önce koma rewşen'in ji bîr nakim şarkısının bir videosunu izlerken denk geldiğim sanatçıdır.
  şarkıyı söyleyenler soldan sağa; serdan, bülent, gülcan.

  bülent turan'ı çok severim. normalde kürtçe kliplerin halaylı, dağlı-toprak yollarda yürünen klipleriyle arada dalga geçerim ama bülent abinin zû were klibine bile laf edemiyorum sevgimden.

  şu 3 şarkıyı da paylaşayım da tam olsun.
  zû were: https://www.youtube.com/watch?v=rnm_kxxlxlo
  li amedê: https://www.youtube.com/watch?v=qps9soyixt8
  ev çi bazar e: https://www.youtube.com/watch?v=u6mfaobfs0k