şükela:  tümü | bugün
  • atv'de uzun yıllar spor spikerliği yapmış, faik çetiner'in çantasını taşımamak için istifa etmiş, şimdilerde flash tv'de spor programları hazırlayıp sunan medya mensubu...
  • fox tv de sunduğu maçlar banttan kendisine izlettirilerek cezalandırılması gereken adam. geçenlerde mourinho nun yıllık ücretini 9 milyon sterlin yaptı, abramovic "kıs sesini" dedi, kıstım izledik ama maçı el mecbur.

fox tv başlığında çemkirilen olayların çoğunun altında imzası vardır.

4 4 2 programında da kaldırsalar bu adamı, ugur meleke ile ogan tarhan kendileri takılsa, kalksa biri çay koysa, diğeri kurabiyeleri getirse, sonra beraber brezilya dizisi çevirseler daha iyi olur diyorum bak.
  • çalıştığı kanalın maç reklamlarına "bülent ülgen in anlatımıyla" ibaresini koymasının nedeni, abartmış olmayayım ama meydan okuma dışında bir şey değildir zannımca.

"bülent ülgen e sunduruyoruz bunu da anasını satayım, yiyosa izleyin" der gibi yeminle.
  • gereksiz bagirmalar insani. fox tv, premier league maclarini verse mi vermese mi daha iyi diye düsündüren cinsten bir spiker. bez bebek daha mi iyiydi lan yoksa..
  • üzerine çok fazla gelinen insan. tamam yani az önce başından kalktığım chelsea - m. united maçında ağzından çıkan her 3 cümleden birinde bir gülünçlük veya hata vardı ama ses tonu da her hatasından sonra öyle bozuluyordu ki; içim acıdı. artık alternatif medya nasıl bir baskı kurmuşsa bu kişinin üzerinde, hata yapmayayım derken iyice kendini kaybediyor, giggs'e gol attırıp oyundan çıkartıyor, ne bileyim kalou'yu anelka yapıyor da sonra toparlayayım derken ortayı sağ kanat yapıyor, yapıyor da yapıyor.
    çok kibirli bir insan olduğunu sanmıyorum ben bülent bey'in, her premier league yayınından önce maçtaki ballack gibi "benim hakkım ben sunucam banane banane" de demiyordur büyük olasılıkla. fox tv'nin maliyet kısıtlama politikasının bir kurbanıdır ve alternatifsizdir diye tahmin ediyorum.
    yaptığı iş sakin kafayla yapıdığında aslında çok kolay bir meslek ancak, baskı altına girildiğinde veya heyecanlanıldığında böyle çuvallanabiliyor demek ki. fox tv'den ille de bu sesi sunacaklarsa karşımıza, her yayından önce sıcak bir duş aldırıp adaçayı içirmelerini rica ediyorum bülent bey'e.
    önümüzdeki sezon da "dünyanın en muhteşem ulusal ligi"'ni yayımlamakta kararlılarsa, sunuşu değil ama ses tonu daha uygun birini seçmelerini öneriyorum, ne diyeyim...
  • şehremini lisesinden sınıf arkadaşım. sağolsun ingilizceden az kopya çekmedik sayesinde.beşiktaşlıdır.
  • geçen sezon premier league maçlarını anlatmasına rağmen obafemi martins'in şu an nerede oynadığını bilmeyen spiker.
  • nüfus cüzdanının din hanesinde tosun yavuz yazdığı rivayet edilir.
  • solaryum düşkünü spor spikeri. bir keresinde programa konuk olan (bkz: bülent tulun) kendisine "ne o tüp mü patladı" diye sormuştur. bir diğer solaryum düşkünü spiker için (bkz: ertem şener)
  • tribün ateşi'nde tek yaptığı ikide bir hayri hiçler'in sözünü keserek programın içine etmek olan sunucu.