şükela:  tümü | bugün
  • kimdir necidir ne iş yapar bilmem ama twitter'da beşiktaşlı taraftarların ilgisine mazhar olmuş bu arkadaş. arada açıp okurum lafı dolandırmadan oldukça basit derdini anlatıyor. rakiplerle ilgili konulara da çok girmezse iyi olur. twitter'da beni bulup takibe bas güzel kardeşim. beşiktaş'ın hakkını savunmaya devam. yolun açık olsun. hayreti mucip.

https://twitter.com/bulent_uslu
  • kimdir necidir bilmem ama sol framede bir anda karşıma çıkan kişi. kendisinin tinerli tweet'ler hesabında kombinesi vardır. ayrıca şöyle aşırı mantıklı bir planı vardır ki bu arkadaşın söylediklerine ne kadar güvenilir hemen anlaşılır.

(bkz: bülent uslu'nun beşiktaş planı)
  • bu yavşak kimdir bilmiyorum ama twitter da sürekli karşıma çıkmasından bıktım.
  • gördüğüm kadarıyla renkli gevşeklerin götünü ayrı başını ayrı oynatıyor. vurduğu yer twitter ama sesi buradan yankılanıyor. beşiktaş hakkında çok tweet atan gördüm ama en etkilisi bülent uslu. sade, yalın lafı tevil etmeden ne diyecekse diyor. yolu açık olsun. evet.
  • hadi biz engelledik gözümüz görmüyo da allah anasına babasına sabır versin. böyle insan mı olur lan? keşke babası dışarı boşalsaymış.
  • bazı insanlar vardır... hani hunharca küfür etmek istersin başlığına girip yazarsın ve sonra yazdığın küfürler'e bakarsın da ulan bu adama için bu kadar küfür israf be kardeşim dersin ya... işte bu o adam küfür bile israf edilmez yok saymak en iyisi.
  • adam meczup lan, niye bu kadar dert edindiniz kendinize? rambo okan neyse kendisi de aşağı yukarı o işte. online rambo... ciddiye almayın, takılsın kendi halinde.
  • sucuk ekmekçi beleşçi suriyelileri hoplatmış belli ki. vatsapta organize olan bu beleşçi hak yiyen maklubeci suriyeli kitle hemen damlamış başlığına. kudurun. hayreti mucip.
  • tivitırdan beni engelleyen deli. çok üzüldüm amk ya. ne güzel canım sıkılınca tivitlerini okuyup gülüyordum. keyfim kaçtı gece gece.
  • hayatımda bundan daha ağır galatasaray kompleksine sahip bir insan görmedim. gerçi yazar kasa mı ne var bi de boyuna gece 00.00’da entry giren, belki o da olabilir. bilemedim