şükela:  tümü | bugün
  • adam meczup lan, niye bu kadar dert edindiniz kendinize? rambo okan neyse kendisi de aşağı yukarı o işte. online rambo... ciddiye almayın, takılsın kendi halinde.
  • kimdir necidir bilmem ama sol framede bir anda karşıma çıkan kişi. kendisinin tinerli tweet'ler hesabında kombinesi vardır. ayrıca şöyle aşırı mantıklı bir planı vardır ki bu arkadaşın söylediklerine ne kadar güvenilir hemen anlaşılır.

(bkz: bülent uslu'nun beşiktaş planı)
  • tinerli tweet'lerin onursal başkanı olan kişilik.
  • galatasarayım tarafından tüm çocukluk ve gençlik dönemini eziklikler içinde geçirmiş, çocukken okulda arkadaşları tarafından dalga geçilip sevdiği kızın önünde küçük düşürülmüş, sevdiği kız galatasaraylı birine aşık olmuş ve muhtemelen annesi de babasını bir galatasaraylı için terketmiş şahıs.

yani klasik beşiktaş taraftarı işte. çok şey etmemek lazım. tinerli tweetler adlı hesap haftada 3 kez göt eder bu arkadaşı, bize de taşak malzemesi çıkar. swh
  • psikolojik destek görmesi gereken bir arkadaş...

birisinin kendisine hayatta herşeyin futbol olmadığını ve beşiktaş'ın hep mağdur olmadığını anlatması gerekiyor.

belki de tek derdi takipçi kasmak olan bir embesil
    ama embesil olduğu konusunda kararım kesin ve net.
  • hadi biz engelledik gözümüz görmüyo da allah anasına babasına sabır versin. böyle insan mı olur lan? keşke babası dışarı boşalsaymış.
  • bazı insanlar vardır... hani hunharca küfür etmek istersin başlığına girip yazarsın ve sonra yazdığın küfürler'e bakarsın da ulan bu adama için bu kadar küfür israf be kardeşim dersin ya... işte bu o adam küfür bile israf edilmez yok saymak en iyisi.
  • ben hayatımda bunun kadar galatasaray kompleksi olan bir insan görmedim. sokakta yürürken taşa takılıp düşse “o taşı oraya galatasaray koydu” diyerek ağlayacak bir insan. bir de yayınlarında şahsı için çizmeye çalıştığı üst kimlik yok mu... eğer buraları okuyorsan ağla bülent ağla.
  • bu elemanın twitleri sürekli timeline'ıma düştüğünden, istemesem de doz doz maruz kalıyorum.
    üşenmedim saydım.
    adamın son 20 twitinin 12 tanesi direkt galatasaray hakkında.
    yazacağım, "arkadaş bu nasıl bir galatasaray kompleksidir, çıkar içindekini rahatla" diye, sonra vazgeçiyorum.
  • fikirmuhendisifikri nickiyle ekşi'de aramıza katılmıştır. futbola ve hayata dair engin yorumlarıyla bizleri mest ediyor.

tinerin bol olsun panpa.