• kimdir necidir bilmem ama sol framede bir anda karşıma çıkan kişi. kendisinin tinerli tweet'ler hesabında kombinesi vardır. ayrıca şöyle aşırı mantıklı bir planı vardır ki bu arkadaşın söylediklerine ne kadar güvenilir hemen anlaşılır.

(bkz: bülent uslu'nun beşiktaş planı)
  • kimdir bilmiyorum ama twitter da sürekli karşıma çıkmasından bıktım.
  • gördüğüm kadarıyla renkli gevşeklerin götünü ayrı başını ayrı oynatıyor. vurduğu yer twitter ama sesi buradan yankılanıyor. beşiktaş hakkında çok tweet atan gördüm ama en etkilisi bülent uslu. sade, yalın lafı tevil etmeden ne diyecekse diyor. yolu açık olsun. evet.
  • adam meczup lan, niye bu kadar dert edindiniz kendinize? rambo okan neyse kendisi de aşağı yukarı o işte. online rambo... ciddiye almayın, takılsın kendi halinde.
  • hayatımda bundan daha ağır galatasaray kompleksine sahip bir insan görmedim. gerçi yazar kasa mı ne var bi de boyuna gece 00.00’da entry giren, belki o da olabilir. bilemedim
  • galatasaray kompleksini iliklerine kadar yaşayan bir meczup.
  • ben hayatımda bunun kadar galatasaray kompleksi olan bir insan görmedim. sokakta yürürken taşa takılıp düşse “o taşı oraya galatasaray koydu” diyerek ağlayacak bir insan. bir de yayınlarında şahsı için çizmeye çalıştığı üst kimlik yok mu... eğer buraları okuyorsan ağla bülent ağla.
  • bu elemanın twitleri sürekli timeline'ıma düştüğünden, istemesem de doz doz maruz kalıyorum.
    üşenmedim saydım.
    adamın son 20 twitinin 12 tanesi direkt galatasaray hakkında.
    yazacağım, "arkadaş bu nasıl bir galatasaray kompleksidir, çıkar içindekini rahatla" diye, sonra vazgeçiyorum.
  • 8taş'taş çok galatasaray'ın maçlarını izliyor. tuttuğu takımın uefa'da sıfır çekerek rekor kırması hakkında ağzını açmayan twitter delikanlısı.
  • beşiktaş'ın medya aklı. ileride besiktas baskan adayligi düşünüyor sanirim.

tanim : ahmet nur cebiden sonra ki bjk başkanı
hesabın var mı? giriş yap