• işkembeden sallamak yerine, capsleri verilmesi gereken kızlardır.
  • çubuk kraker, kahve, sigarayla hayatlarını sürdürüen ileriki yaşlarda daha belirgin olmak üzere vitaminsizlikten midir nedir sapsarı suratlarla gezen insanlardır. ayrıca bu vitaminsizlik portakal ve elmanın tek tek satılmasıyla alakalı sanırım. çünkü poşet poşet meyve alıdığımızda, güzide vatanımızda olduğu gibi, satıcının bize freakmişiz gibi baktığını çok iyi hatırlıyorum. hı bir de unutmadan evlerini bok götürse de süslenmeden sokağa çıkmaz bu bulgar kızları.
  • kalçalarını pahalı otomobillere dayayarak verdikleri pozlarla meşhurdurlar. bulgar müzik videolarında da bu klasikleşmiş görüntüyle sıkla karşılaşırız. bu pozla izleyicinin bilinçaltına verilen mesaj ise nettir.
  • istisnasız özellikle türk asıllı ve sarışın olanları, yuvarlık yüzlü, sempatik, konuşkan, sıcak kanlı, cıbır cıbır kızlardır. erkek arkadaş seçimlerinde, genel olarak erkeğin huyundan çok tipine ve parasına önem verirler. eğlenmeyi, dans etmeyi ve bilimum o tarz ortamları severler. ilişkinizde ki amacınız sadece cinsel açıdan paylaşımsa, istisnasız hepsi bu konuda çok titizdirler. umduğunuzu bulamazsınız.
  • komşidirler. bulgar kızların varlığına inanıyorum ama ortada bir de bulgaristan'dan gelen cevapsız çağrı gerçeği var.
  • uc dort tanesiyle tanistim, sağlıklı bir genelleme için gerekli denek sayısına ulasmamis olsam da turk kizlarina gore guzel olduklarini (boy, ten, yuz hatlari, vucut olculeri) soyleyebilirim. buna karsilik tum olumlu ozelliklerini silen bir giyim tarzlari var ki hala neden 80'ler turkiye'sindeymis gibi giyiniyorlar cozemedim...
  • salatayla beslenen kızlardır.
  • herseyden once bulgar kizlarina bir garezim olmadigini soylemem lazim ancak gel gor ki surekli icinde bulunmak zorunda oldugum bu kizlar grubundan bir tanesini bile allah dusmanimin basina vermesin. birincisi, son derece kiskanctirlar ama oyle boyle degil. erkek arkadasin var kiskanirlar, onlardan bir puan yuksek not al kiskanirlar,kendine zara'dan bir kazak al kiskanirlar, kendine makyaj yap kiskanirlar, ucuza turkiye bileti buldum haftaya gidiyorum de zaten o zaman kiskancliktan oluyorlar. kisacasi ne yaparsaniz yapin hicbir sekilde sizin icin sevinmezler surekli size bir kiskanclik guderler. ikincisi, kendilerini dunyanin en guzeli ve en guzel giyineni sanirlar ki nerden uyduruyorlar bunu bilmiyorum, guzelligin g' sine teget gecemezler. tamam iclerinde guzelleri var onlara sozum yok ama mesela rus kizlariyla karsilastirinca aradaki farki insan kavrayabiliyor. ayrica rukuslukte kimsenin eline su dokemezler. ucuncusu, tam anlamiyla bir paragozdurler. soyle ki bir yerde kahve, cay ictiniz ve kiza naziklik olsun diye bu seferlik ismarladiniz. iste hayatinizin en buyuk hatasini yapmis bulunmaktasiniz. bu saatten sonra icilen butun kahve ve caylar size odetilicektir ve eger bir kere bile olsa yaninizda para yoksa ve ondan borc istemisseniz 2 dakika sonra size hatirlatmak amaciyla ''bana bu kadar bu kadar borcun var unutma'' denilecektir. iclerinde iyileri var midir? uzunca dusunmeme neden olan bir soru.. evet var 2 tane tanidim bu gune kadar ancak ikiside beyinlerini sadece konusmak icin kullanabilen insan turundendi. dusunmek konusunda hala kirk firin ekmek yemeleri gerek.
  • 100 kişiye sorduk ve bulgar kızları hakkında fikirler aldık. buyrun:

bulgar kızları hakkında ne düşünüyorsunuz?

(vesile kendibayır gül, 34, sosyolog)
    - bence bulgar kızları, yıllar yılı sosyalizmin, asker postalının topukları altında ezim ezim ezilmiş, sofya loren2den kat kat güzel sofyalılardır. hepsine saygım sonsuz.

(faişe arman, 35, dubai prensesi)
    - seksten zerre anlamayan kadınlar bunlar. üstelik buzda da kayamıyorlar. kangaraculeyşıns bunlara, ne diyeyim?

(kerim kiremit, 36, kiev-türkiye hattı otobüs şoförü)
    - rus kızlarından daha ucuz bunlar. ruslar daha güzel diye oluyor. ama bulgarlar daha efendi, ne istesen yapıyolar. ruslar beğenmedi mi çıkıyo gidiyo odadan. ama bulgarlar daha efendi.

(baran kurtalan, 26, öğrenci)
    - bilmiyorum ama rus kızları süper.

(ceren kanara, 24, tiki)
    - ay deli misiean? bizim evde 3 tane var. sıkıldıkça oynuyorum çok eğlenceliler.

ne bileyim devam edesim gelmedi, komik de gelmiyo zaten.
hesabın var mı? giriş yap