şükela:  tümü | bugün
  • her sey onun yanlislikla kuzenini arayacagina bana cagri birakmasiyla basladi, kendisine geri dondugumde ilk kez sesini duymus cok etkilenmistim. gel zaman git zaman soyledigine gore oradan turkiyeyi aramak cok daha pahali oldugu icin ne zaman caldirsa ben ariyordum.

artik iliskimizi ilerletmemiz gerektigini dusunerek turkiyeye gelmek istedigini soyledi, yalniz yol parasini denklestirmek icin ay sonundaki maasini bekledigini ama beni de gormek icin sabirsizlandigini soyleyince kendine 1000 dolar odeyebilecegimi nasil olsa gelince bana geri odeyebilecegini soyledim.

2 gun once transfer gerceklesti, simdi tek kalan sey ucaga atlayip bana misafir olmasi, yerleri sildim ortaligi topladim her seyimle bekliyorum. dun aradim herhalde sarji bitmis olacak kapaliydi telefonu, bugun 2 kere aradim kapali, belki de bana surpriz yapip yolculuga baslamistir kim bilir, merakla bekliyorum kendisini.
  • gelirken ucuz votka getirseydi, iyi olabilirdi. onu affedebilirdim.
  • cüzi bir ücret karşılığı ev telefonunu bulabilecek kişiye telefonunu bildirebileceğim şahıs.
  • o +9541651 küsürlü numaraya açmicaktım dedirten, ocak yıkan.
  • gümrüğe takılmış olma ihtimali var.
  • muhtemelen bill gates'in dağıttığı miras ı almak için önce abd ye uğramıştır, ondan telefonu kapalı. malum roaming ücretleri el yakıyor.
  • bulgaristan'dan bir gelse amına koyacak en az 10.000 kişi bulabileceğim sevgilidir.
  • tekrar kontrol ettiğimde hesap numarasını yanlış aldığımı farkettiğim sevgilidir. evet, birkaç bin dolarım gitti ama olsun, en azından sorunu tespit ettim. haftaya burda. inşallah her gün sevişcez.
  • bulgaristan'dan gelmesi bana 3 bin dolara patlamış sevgilidir. biraz kazık yedim ama olsun. şu an evli, mutlu ve üç çocuklu bir aileyiz.