• buranin ismini yuvarlayarak soyleyince daha farkli bi hava da yaratmak mümkün. çiğköfte yediğini itiraf edemeyen ,evinde gizli gizli yorganin altinda ibrahim tatlıses dinleyen elit kesim için kurtarıcı bi olay.

-nereye gidiyorsun?
    -burrır king'e
    -nereye dedin?
    -burrrır king (ağızda geveleyerek) burrır king.atıştırıp çıkıcam hemen ya.

tabi gidince "çiğköfte menünüz büyük boy olsun mu?" , "yayık light ayranımızı denemek ister misiniz ? " , "çoçuk menümüzün hediyesi isot-man oyuncağı" gibi laflar beklemeyin, bildigimiz çifköfteci vizyonu ayrıca cok da lezzetli hıncal'a sordum o da oyle dedi.

he bana sorsa birisi nereye gidiyorsun diye "çiğköfte yemeye gidiyorum yarrrram begenemedin mi ?" derim,o ayrı.
  • halkalı'da da bir şubesi olan çiğ köfteci zinciri. en büyük rakibi küçükçekmece soğuksu arasındaki mc memoş'tur.
  • (bkz: mcdöner's)
  • önünden geçerken bağımlılıkyapançi-köfte yazısını okuyup bir süre kendi kendime monolog yaptım bu bulgurcu sayesinde. önce adından ötürü herhangi bir fastfood'cu zannettim ve "ahhaah" diyerek olayı noktaladığımı düşündüm. ondan sonra tabelada adının altında yazan mottosunu* görünce sesli olarak okudum. ilk okuduğumda vurguyu pançi'ye birlikte yaptığım için olmadı tabi. "ne demek lan buuaaa; çi-köftee!" oldu sonra züğürt ağa şener şen tonlamasıyla.
  • kurtuluş caddesinde dia'ya gelmeden 250 metre kadar önce, sağ kolda bulunan çiğ köfteci.
  • burger king buraya dava acip markanin kullanimina ihtiyati tedbir koydurmus, mahkeme devam ediyormus.
    koca burger king, 4 m2'lik bir cigköfte dükkanina, marka muhabbetine..
  • yaklaşık 5 yıldır dava süreci bitmediği için gerçek ismini kullanamayan firma.
  • http://www.bulgurking.com.tr/ adresinden tüm bilgilerine ula$ıp franchising ba$vurusunda bulunabilirsiniz.

sevgili çi-köfteseverler. size sesleniyorum güneydoğu bölgesinin yanık seslileri acıyla dost olanları.

edit: site bloke edilmi$tir. belki açılır diye bir süre daha entrymi silmeyeceğim.
  • sisli de halaskargazi caddesi uzerinde varmis bi tane.
hesabın var mı? giriş yap