şükela:  tümü | bugün
  • dingillerin direkt şutlandığı grup. dingilsavar mekanizması inanılmaz aktif, iron dome geliştiricisi şirket bu mekanizmayı incelemek üzere memlekete geldi.

ha şutlanan dingiller buraya gelip, piyasanın en kaliteli kripto para paylaşım grubu olan bu grup hakkında atıp tutup ağlıyor. ona çözüm bulamadılar ama.
  • rebrandinge giren telegram grubumuzun (bkz: kripto ek$i) yeni adı.
    kripto paraları, yatırım tavsiyesi vermeden tartıştığımız nezih ortama ev sahipliği yapan, tek amacı bilgi paylaşımı olan grup.
    avaracı popaz kripto borsacılarının kah teknik analiz paylaştığı, kah geyik muhabbeti yaptığı über oluşum.
    https://t.me/bullbearr
  • inanılmaz tatlı ve bilgili yöneticileri olan telegram grubu.
    kripto piyasasına sıfırdan da giriyorsanız yıllarıdır bu işlerin içindeyseniz de size hitap eden bir yanı çıkıyor
    ilk açıldığında adı ‘kripto ekşi’ konmuştu ama şu hali daha havalı olmuş
    grup nüfusu inanılmaz hızlı arttığı için ben link eklemeyeceğim* (zaten eklenmiş yukarıda)

edit: yukarıdaki link patatesmiş yeni link burada
  • bünyesinde ciddi anlamda bilgili ve tecrübeli yöneticiler/insanlar barından türk telegram kripto grubu. sıcak ve samimi ortama sahip olan nadir gruplardandır kendisi. bir üyenin deyişiyle

"yahu nasıl bir gurup burası bir giriyorum felsefe gurubu sanıyorum başka bir zaman giriyorum ağlama duvarı gibi bazen giriyorum +18 bir giriyorum her konuda millet tecrübesini anlatıyor bir giriyorum edebiyattan bir köşe olmuş bazende şimdiki gibi analiz ve öngörüler"
  • hiçbir bilgi alamayacağınız, götü boklu liselilerin oluşturduğu, afedersiniz boktan kanal...

siktir edin, bu tarz çöplük ortamlardaki zaman kaybını.

vakit neydi? vakit nakitti!

nakit neydi? nakit değerdi.

değer neydi?

ha işte! en önemli şeydi...

değersiz şeyleri hayatınızdan çıkarın.

edit: yazık lan kimlerin çocuğularsa, salaklar hakkında yorum yapınca, inci sözlük gibi o ayrılmadı (çok da sikimde ya senin ossuruk kanalın) biz şutladık ayağı bile yapabiliyorlar, iq 80 amk. bir de tahrik etmek için özelden mesajlar falan atıyorlar... buradan varın çıkarın durumu... binlerce çöp arasındaki bir çöpsünüz, çarpıya basınca pufff yoksunuz lan ne güzel işte...