şükela:  tümü | bugün
 • mayıs 2015'de geleceği söylenen efsane. olur da gelirse;

  (bkz: buraya reklam alınır)

  bully ne lan tarikatı için;
  (bkz: bully scholarship edition)

  üzücü not: xbox ve ps4 için gelecekmiş. pc oyuncuları yine 2016'ya kaldı anlaşılan.
 • sene sonunda veya 2018 başında geleceği konuşulan oyun.

  liseli vardı ya ah o liseli...
 • rockstar games'in red dead redemption 2 den sonraki projesi olacağı söylenen oyun. geçtiğimiz yıl oyuna ait olduğu söylenen bir takım konsept çizimler düşmüştü internete. şimdi ise bir oyuncu seçme yönetmeni tarafından bully 2 olduğu iddia edilen bir oyun için oyuncu seçim ilanı yayınlandı. ilanda, "üniversite profesörü" ve "yetişkin üniversite öğrencisi" gibi karakterler için oyuncu arandığı belirtiliyor. umarım 2020 de bully 2 yi görürüz be sözlük. rdr 2 beni zaten iki yıl oyalar. kaynak
 • e3 2019’da göreceğimize inandığım oyun.
  jimmy hopkins’in dönüşünü sabırsızlıkla bekliyoruz.
 • youtube swegta kanalının 2020 yazında çıkacağına dair iddalar var.(ay hadi inşallah)
  --- spoiler ---

  the way they [rockstar] are going about this has completely changed. as it stands, they are aiming to release their next game during the holiday season in 2020 (most likely october or november). ı can’t say for sure, but that appears to be the current state of planning. basically, what they want to do is release their next upcoming game on next gen hardware (ps5 and the new xbox), as well as on the current gen. the motive for this is mainly financial, just like with gta v on the playstation 3, playstation 4, xbox 360, and xbox one.
  --- spoiler ---
 • yaklaşıyor yaklaşmakta olan.

  yıllardır üften püften bully 2 ‘’sızıntı’’larına alışmıştık fakat hiçbiri ciddiye alınacak türden değildi. ancak red dead redemption 2’nin çıkışından sonra işler değişti.

  öncelikle red dead redemption 2’deki bully easter egg/referanslarına bakmak lazım:

  1-) yan görevlerin birinde tanıştığımız karakterin revolver’ının üzerindeki yazı. canis canem edit‘in ne olduğunu bu başlıkta açıklamama gerek yok herhalde.

  2-) epilogue’u tamamladığımızda açılan “endless summer” isimli trophy/achievement. bully’de de senaryoyu bitirdikten sonra geçtiğimiz chapter’ın adı “endless summer”’dı

  3-) saint denis’de bir bardaki fareleri öldürdümüz random encounter. bunun bully ile ne alakası var diyorsanız: rats in the library

  onun dışında ocak-şubat aylarında bully subreddit’inde bully 2’ye ait olduğu iddia edilen iki tane soundtrack sample paylaşıldı. bunların doğruluğu tartışmaya açık fakat ikisinin de oyunun temasına oldukça uygun olduğunu ve ciddi doğruluk payı olduğunu düşünüyorum.

  oyunun sonlarına doğru duyacağımız iddia edilen parça

  yükleme ekranında duyacağımız iddia edilen parça

  yine aynı dönemde bully subreddit’inde bully 2’ye ait olduğu iddia edilen concept art’lar da yayınlandı. bunların hepsinin rockstar’da çalışan dev.’lere ait olduğu doğrulandı. bkz.

  en son da dün oyunun pause menu’sü olduğu iddia edilen bir screenshot düştü. eksiup

  bu noktada bu oyunun rockstar’ın öncelikli işi olacağı kesin. ateş olmayan yerden duman çıkmaz hesabı. red dead redemption 2 için de benzer bir süreç yaşanmıştı hatta oyun daha duyurulmadan bütün map sızdırılmıştı.

  bu entry güncellenecek.