şükela:  tümü | bugün
  • dünya enerjiği insan.
    şansım.
  • trafik kazası sonucu hayatını kaybeden lgbti aktivisti.
  • trafik kazası geçirerek hayatını kaybetmiştir.
    ihtiyaç sahiplerine, sokak hayvanlarına yardım eden, dünyayı daha yaşanabilir hale getirmek için uğraşan enerjik bir insandı kendisi.
    allah tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum.
  • dünyalar tatlısı bir insandı. allah rahmet eylesin.
  • onun bu sabah sonlanan o kısa ve renkli hayat hikayesini yazmak onu daha yakından tanıyanların hakkı olsa da, aynı ortamda bir süre bulunup bir şeyler paylaşmış olmam dolayısıyla kendimde bulut'la ilgili bir iki kelam etme hakkını ve görevini görüyorum.

ankara hukuk mezunuydu bulut. bilenler bilir, ankara hukuk'a ancak derece yaparsanız girebilirsiniz.

hukuk okumasına rağmen olağan kariyer seçenekleri dışına çıkıp sivil toplumda profesyonel çalışmalara girişmeyi tercih etti. gençlerin cinsel eğitimi için projeler yürüttü ve aids'in önlenmesi için bilinçlendirme kampanyalarına katıldı. toplumda bireysel özgürlüklerin genişletilmesi için gençlik organizasyonlarında görev aldı.

konuşurken kelimeleri bir kuyumcu titizliğinde tartarak ardarda sıralardı, zeki biriyle konuştuğunuzu anlardınız. yine biraz uzaktan bildiğim ve sosyal medyadan keyifle takip ettiğim kadarıyla, şarabı ve sarkazmı severdi.

yakışıklıydı bulut. aynı anda hem muzip, hem de masum diyebileceğiniz bir gülüşü vardı.

bir dünya insanın 80 yıllık ömründe yaptıklarından daha fazlasını, 27 yılda başardı, mutlu yaşadı, tanıdığı insanları da mutlu etti, çevresine -insanlara, hayvanlara, doğaya- bir şeyler kattı, yaşasaydı daha fazlasını başaracaktı.

daha bir hafta önce twitter'da "muhtemelen bir pazar akşamı öleceğim." yazmıştı. bu pazartesi sabahı başlayan yağmur, anadolu yakasında bir yerlerde bir su birikintisi yarattı, bulut'un bindiği taksi o su birikintisine girip savruldu...

çok üzgünüm.
  • bu sabah aldığım haberle beni şok eden, nadir bulunacak güzel insanlardan biriydi.

kendine has tarzı ve üslubu vardı, konuşması gerçekten etkileyiciydi.

allah rahmet eylesin bulut, gizli arkadaşım...

seninle tanıştıktan çok kısa bir süre sonra, seninle ilgili anlatılan ve gösterilen bir video vardı... beni kadın polis arasın o da burada dursun, arada gelip sana bakayım...

ha, bir de, yıldız tilbe 'yi çok severdin, şahsen ben de severim ama artık daha da anlamlı...
  • ben genç insanlar ölünce çok üzülüyorum. hele ki, dünyanın nasıl olması gerektiğini insanlara anlatan, bu uğurda uğraşan insanlar ölünce... kendisini tanımıyorum ama ailesinin ve onu tanıyan insanların acısını paylaşıyorum.
  • dünyayı ve türkiye'yi güzel kılan insanlardandı. türkiye bugün farkında olmasa da geleceğin en parlak hukukçu ve aktivistlerinden birini kaybetti. yakınları başta olmak üzere, hepimizin başı sağolsun.
  • ölümünden birkaç saat önce 3h hareketi'nin partisinde enerji saçan insan.
  • 2015 eylulunde kaybettigim canim boysan ve zelis ile ayni sekilde, henuz onlari atlatamamisken, yine lanet bir trafik kazasi sebebiyle hayatini kaybetmis kisidir.
    cok uzgunum, soktayim, paramparcayim.