• sözlükte israrla ekledim diyip, "yok böyle bis¸i" demesidir o 3 eklemnin sebebi.
    ayrica bu john lennon imitasyonu eleman köskte yasayip komunist geçinmekte,
    sarkilarina söz bulamdiginda da ayni sözü bin kere tekrar etmektedir.
    nefret ettikçe katlaniyo.
  • bu grubun kent ozani tribine gomulmus nejat'in o igrenc sesi ile en ortada durmak istemesinin mustafa sandal'dan farkli kalir bir yani yok.
    ikisi de besteciyse, beste yaparcasina otursun portenin kenarina, mumkun olabiliyor ise oradan izlenildikçe haz versin.

neden en ortada duruyo?
    gitaristlerine falan diyecegim yok.
    sözlerde ki su tekrar etme geyigindende bi yirtsalar, bir ihtimal adama benziyecekler ama
    nejat sanmiyorum ki senin benim dedigim gibi bir kenarda oturup izlesin bestelerinin icrasini.

bunun adi komplekstir.hiç sevmem. seveni de sevmem.
  • sözlerimi geri alamam şarkıları çalıntı olmasa iyiydi. (bkz: sözlerimi geri alamam/#10620635)
  • o vokalle dinlenebilip banada vokal olabilirsin sinyali veren grup.
  • nejat yavasogullari denen zat protest hava yaratıcam mesaj kaygım olucak havasına kendini çok vermişliğindenmidir nedir bu ne yaman çelişkidir güzelim derecesinde sözlerin altına imza atmışlığı yok değildir.tüm albümlerinde bu gözlemlenebilir örneklemeye kasmaya ne hacettir...grubun,akın eldes esas gitaristi,sina kologluda klavyecisidir...
  • vakti zamaninda stingin on gurubu olarak cikmis ogurmeme sebeiyet vermislerdi.cevre andi diye biseyi andimiz gibi okutup tekrar ettirmeye kalkmislardi.cevre andi okunurken adinin demirhan olmasindan suphelendigim basscisi pet siseden su iciyodu.hey ki hey demistim.
    turkum dogruyum diyerek, dogru turk olunamiyosa, avazimiz ciktigi kadar bagirip yesilim organigim dogalim demenin salakca bir sey oldugunu idrak edemeyen bir adamin grubu.
    "dun dun
    geldim geldim
    hey hey hey
    sen sen
    evet evet evet
    evet evet evet
    yorgunum yorgunum yorgunum
    durgunum durgunum durgunum
    sabah uyandim metroya bindim weeeeyynk weeeeynk" seklinde bir sarkialri da vardi hatirlatmadan gecemeyecem.
  • akın eldes ve yeni kadın basçının ayrılmış gruptan.. akın eldesi ailecek beenerek severek dinlerdik zamanında..
  • herkesin gorebildigim kadariyla kin kustugu, bilumum trekking gezilerinde sofore kasetleri verilen banko grup.
  • tepedeki çimenlikten seyreylemek $u alemi..küçülmü$ ufacık olmu$ insanların alemi...diye giden $arkının yaratıcıları...(ho$ $imdi grupta fazla ki$i kalmadı ama olsun...)
  • doksanlı yıllarda etrafta düzgün musiki icra eden kimse yokken, bulutsuzluk özlemi biz yeni yetmelere ilaç gibi geliyordu. "türkiye'de rock vardır!" diyolardı bi kere, sonra "şili'ye özgürlük" felan diyorlardı ve rock müziğinin türkçe de yapılabileceğini bir nesle onlar ispatlamıştı. müziklerine gelince, rock tarihinin türkçe özetini yapmıştır bulutsuzluk bence. bi şarkıları sound, tavır ve söz olarak beatles'tir mesela, bi başkası aynen jethro tull'dur, bi başkası hafiften queen'e çeker. bunları bir araya getirip özgün bir sentez yapamamışlardır, o ayrı. ama güzel güzel çalıp temiz temiz albümler üretmişlerdir. sıkı konserler vermişlerdir ve memleketinde jethro tull'u, beatles'i ve queen'i kanlı canlı seyredememiş bizlere abilik yapmış, avuntu olmuşlardır. ama mesela bugün 17 yaşında olan bir genç bulutsuzluk'ta enteresan bi şey bulabilir mi, bilmiyorum açıkcası...
hesabın var mı? giriş yap