şükela:  tümü | bugün soru sor
  • vodafone sokak hayvanları için kodla çalışan mama makinesi yapmış. #bumamabenden etiketine attığımız her tweet sayesinde mama kabı doluyor.
  • sokaktaki dilsiz dostlarımızın dili olalım ve tivikleyelim, tiviklettirelim.

#bumamabenden

hala tiviklemeyenleri görüyorum arkadaşlar, safları sıklaştıralım ve bu başlığı üstte tutalım.
  • son yıllarda gördüğüm en güzel proje. havaların soğumaya başladığı şu günlerde, sokaktaki dostlarımıza sadece bir tweet atarak destek olabilir, karınlarının doymasını sağlayabilirsiniz.

vodafone'a da ayrıca teşekkürler. faturalı hattım için ödediğim her kuruşu hak ediyorsunuz.
  • https://eksiup.com/6e0c4f9c4806
    bir üstteki başlığa inat desteklenmesi gerekendir.
  • vodafone yine çok güzel bir çalışma yapmış çok mutlu oldum.
    #bumamabenden
    insanların nasıl hayvan sevgisi var hiç anlamıyorum. benim kedim sokak kedisidir ve çoğu kişi hep çirkinliğinden bahsediyor ama bana göre dünyanın en güzel en tatlı bakışlarına sahip.
    hayvan sevgisi demek sadece güzel hayvanları cins olanları sevmek değildir. güzel çirkin demeden sahipsiz olan sokak hayvanlarını da sevmektir bence.
  • güzel bir proje fakat pratikte sınıfta kalıyor. her hastag gibi popülerliğini yitirdiğinde makine içindeki mamalara ve aç kedilere ne olacağı sorunsalı var.
    telefon faturalarımızdaki anlamsız küsüratlar ile kedilere yardım etselerdi daha anlamlı olurdu.
  • 7/24 gayri ahlâkî yazılara destek vereceğinize şöyle konulara destek verin!

sosyal medya kullanmıyorum ama kullanan tüm arkadaşlarıma haber vereceğim.
  • bütün tanıdıklarım coşkuyla paylaştıkları için twitter'da dünden beri sürekli taymıma düşen şey. başta çok hoşuma gitti ve sokak hayvanlarına yardım ettikleri için takdir ettim. sonra biraz kurcalayınca hayal kırıklığı yaşadım. google'da aratınca 2018 yılında 46.5 milyar euro gelir elde ettiği yazılan koskoca dünya markası vodafone, koca ülkede 1(bir) noktaya ve 1(bir) tane mama kabı koymuş, bangır bangır bunun reklamını yapıyor. ben sokağa çıkınca üç kuruş maaşımla daha fazla kediyi doyuruyorum yemin ederim. ayıp yani.

projeyi çocuklar geliştirmiş, kendilerini yürekten kutluyorum, çok çok güzel bir iş yapmışlar ve bu sözlerim asla onlara yönelik değil. ancak vodafone birazcık samimi olmak istiyorsa şu projeyi ivedilikle genişletip türkiye geneline yaymalı. böyle ucuz pr çalışmaları beni hiç etkilemiyor, üzgünüm.
  • https://mobile.twitter.com/…tus/1065167117312540672

--- spoiler ---

çocuklarımızın sokak hayvanları için yazdığı kod sayesinde vodafone zeytinburnu istasyon mağazası önündeki mama kabı hiç boş kalmayacak! en yakın dostlarımızın doyması için destek sırası sizde. #bumamabenden diyerek bu iyiliğin bir parçası olun

--- spoiler ---
  • tam vodafone'a isyan edip numaramı taşımaya karar vermişken fikrimi değiştiren, desteklenmesi ve unutulmaması şart olan kampanyadır.