şükela:  tümü | bugün
 • 1977'de new york city'de hizmete baslamis michael gordon girisimi kuafor salonu. vogue tarafindan new york'un en iyi 10 salonundan biri secilmeleri ise sadece bir senelerini almis. meatpacking district'te downtown salonlari, firmanin hq'su ve b&b universitesi yer alir. adam gibi sac kestirmek, boyatmak, imaj degistirmek istiyorsaniz paraniza kiyip gitmenizi tavsiye edecegim, gerek modelleri, gerekse urunleri ile dunya sac modasinda da yeri olan bir ortamdir b&b. cunku amerika'da berbere gitmek diye bir kavram var ve bu is zor yonca.

  "hair color designer" joseph icin iki hafta kadar onceden randevu alin. randevuyla da gitseniz bekleyeceginiz garanti, ama beklerken gurme sandvic ve hatta penne alla vodka yemek olasi.

  http://www.bumbleandbumble.com/
 • surf sprey'ini dün aldım.

  daha öncesinde tony guy'ın deniz tuzlu spreyini kullanmıştım. yani, adamlar baya sahici çalışmışlardı, saçlar ağzınıza yapıştıkça deniz tuzu tadı geliyordu. fazla bir volume vermiyordu. vigo ile şekillendiriyordum. gece yaptığım saç sabaha güzel çıkmıyordu.
  bu öyle değil. bir kere acayip volume veriyor. kabardıkça kabarıyor saçlarınız. ayrıca geceden yapsanız bile sabaha saç sönmüyor, duruyor verdiği kabarıklık.
  benim için tek eksi yanı kokusu. baharatlı bişi kokuyor. hoşlanmadım açıkçası.

  ve fiyatı da biraz pahalı. olsun :p
 • yillardir kullandigim sac urunleri markasi. her urununu cok begeniyorum ama kuafor bugun kafami karistirdi biraz oribe almami onererek.