• uzun uğraşlar sonunda 1000 diskografi sinirina dayandirdigim webcalismam. suanda trafik acisindan dünyadaki metalrock paylasim siteleri arasinda ilk 5 de yer alıyor. en tuhafı türk yapimi olmasına ragmen güney amerikalılar tarafindan istilaya ugramis olmasidir. http://www.bunalti.com/ dan ulasilabilir.
  • peçeteye yazıp istek yapıyorsunuz site sahibi hemencecik ekliyor.*** o derece yani.
  • bu aralar zırt pırt göçen site. abi noluyo daha sömürecektik ya..
  • arsivini gorunce gözlerimi yasartmıstır bu blog. yapımda ve yayında emegi gecen herkesin ellerinden öperim. death project albumu bile var lan.
  • aksam aksam oha dedirtmiştir bana. bu bir blog değil, hayvansı bir müzik kankası. $ukela.
  • halen aktif olduğunu görünce beni ergenliğime götürmüş sitedir.

asın bayrakları!!!
  • bu herifler yuzunden rakci olduk lan . haggard dinliyordum akilma geldi .
  • yeniden doğuyor galiba, eskiden çok güzel bir arşiv yapıp müzik bilgisini de harmanlamıştık. biraz albüm bağışının harici destek olamadık affedin.

edit: sözlükte hem bunaltı blog hem bunalti var ikisi birbirine geçmiş. neyse bilen biliyor.
  • eski websayfasına girildiğinde "yakında tekrar yayındayız !" notu ile (tarih ekim 2018) bizleri fazlasıyla heyecanlandıran rahmetli ve haşmetli müzik blogu.
    sayesinde ne bulunmaz albümlere ulaşmıştık.
    hadi bakalim ya allah bismillah !
  • bugün bir arkadaşın benden müzik hakkında yardım istemesiyle tekrar aklıma düştü. kapandı diye düşünürken kontrol edeyim yine de dedim ve ne göreyim; yakında yayındayız! işte bu güzel haber. burası olmasa müzik hakkında birikimimin yarısı olmazdı. gelmiş geçmiş en iyi müzik arşivi sitesi olabilir.
hesabın var mı? giriş yap