• (bkz: buneamk)
  • berkcan güven ve kankası efe uygaç'ın yeni youtube serisi. ilk 2 videoyu izlerken gülmekten karnım ağrıdı anıra anıra güldüm bu 2 elemanın mizahını seviyorum zaten asjdhhsdfghjs. tutar bu demeyeceğim tuttu çünkü.

(bkz: çengelköy gururumuzdur hıyarlar babamızdır)

(bkz: linç tayfa)
  • itici ve ahmet çakar'ın kılı edemeyecek bir tip. vasatın altı bir seri.
  • (bkz: cody ko)
    (bkz: that's cringe)
  • berkcan güvenin en iyi video serisi hatta bence youtube türkiye'nin en eğlenceli videolarından. berkcan güven ve yanındaki obje (efe ) acayip sempatikler . ılk videoda da belirttiği gibi siz bunları atarken utanmıyorsanız yaptıkları yorumlara da kızmazsınız. bakalım nereye kadar gidecek .
  • linçsquad was here.
  • 3. bolum ilk ikisinden bile iyiydi ozellikle ilk bir kac dakika komiklikler sakalar guzel. sonrasi yerini leziz bir cringe’e birakiyor, ama boyle bir cringe yok bastan uyarayim 3-5 defa utancimdan videoyu kapattim dinlene dinlene videoyu bitirdim .

https://eksiup.com/c29b2fedd405
  • pat pat pat
    çat çat çat

(bkz: berkcan güven)
  • berkcan güven ve efe uygaç ikilisinin müthiş ötesi konseptleri. youtube ve instagramda o kadar sikko şeylere kahkaha atan insanlar var ki, böyle bir konseptin bu kadar popüler bir youtuber’dan gelmiş olması keyiflendirdi.

bazen bana da denk geliyor, böyle asla saniselik bile olsa dudağımı kıpırdatmayacak kadar komik olmayan ve genelde bel altı eril espriler içeren instagram videoları gösteren tanıdıklarım oluyor, berkcan ve efe’nin yaptıkları gibi kusmak istiyorum üzerlerine.

asıl cringe bu videoları çeken lavuklar. umarım seri devam eder, büyük bir keyifle izliyorum. gerizekalı insanlar da sayelerinde prim yapıyorlar, ben olsam berkcan’a teşekkür maili atardım ahdldkd.
  • baş edit: bahsettiğim sistem eleştirisini daha önceden itici bulduğum çengel tayfanın bilinçli yapıp yapmadığını da tam bilmiyorum. yani amaçları sırf taşak, linç mi yoksa gerçekten eleştiri niyetleri var mı bilmiyorum ama bu entry'i önyargısız okuyunuz.

çengel tayfa'nın sisteme, youtube türkiye'ye muhteşem bir eleştirisidir bu video serisi. burada berkcan güven'i itici bulsanız bile muhteşem tespitler ve aşırı cringe anlar içeriyor.

youtube'taki en kaliteli birkaç işten biri o kadar net.

ayrıca bence gayet komik. berkcan güven'i sempatik bulmak için volkan öge ile kafamız nasıl güzel canlandırmasını, post42'deki videolarını izleyebilirsiniz. önceden yaptığı her videodan pişman olduğunu kendisi de söylüyor zaten.
hesabın var mı? giriş yap