• bölümdaşım sessiz, süper cool ama şeker mi şeker bir arkadaş (ispanyolca dersi alasım geldi bi anda):)
  • naif bir soruyla başlayan tanışıklık inadına naif olmayan bir insanı getirir. adıyla ironik bir ilişki içinde bulunan bunkum için tanım kelimesi ise süperdir. bir de sürekli gülsün isterim; sürekli çikolata yesin; bi de bi de sürekli kuzu desin. hiç üzülmesin ama! elinde olmayan bütün ayrılıklar çok büyük süprizleri sırtında taşır. o zamana kadarsa biz burdayız. tabi sonrasında da..
  • kardes olmak boyle bisey iste. evine esya alirsin, bi bakarsin yatak odasi takiminiz ayni, salon koltugunu piştilemene ramak kalmiş, bir örnek olsun diye sana kendininkinin aynisindan mutfak robotu getirmiş. ne de düşünceliymiş ne de tatliymiş. benimle bir örnek terlikleri bende kalmış, kendi yurdun taa diger ucuna yolculuga hazirlanmış. newyork'ta evlenicem diye tutturdu diye ne kadar kizdiysam da sonra dusununce dedim ki; zaten herseyimiz ayni, dugunlerimiz farkli olsun... o bol bol foto ceksin getirsin, ben de cerceveletip mezuniyet fotosunun yanina ilistiriyim. boylece ikimizin mezuniyet fotograflarinin yanina ikimizin ardarda olan dugunlerinin fotograflari konuşlansın, baktikca hatirlansin, hatirlandikca bakilsin.
  • yine en uç fikirleri bulmuş, gitmiş taa new york'larda evlenmiş, cok sevgili kocacigindan jamaica'da balayi suprizini almis, adana'nin yollarina dogru yollanmistir.
  • bubi'nin annesi, karaoglan'in eşidir. bununla da kalmayip ablasının kuzusu, anne babasinin vazgecemedigi, minti'nin teyzesi ve vahit ustasinin biricik çiragidir. leylegi havada gormus olan, her hafta turkiye'nin degisik illerine ucup durandir.
  • girdigi duztaban entrysiyle duztaban oldugunu ogrendigim, ben de mi duztabanim diye dusunmemi saglayan, bu da mi basimiza gelecekti? hani biz barbie ayakliydik, demek istedigim kardesim.
  • yaninda olamasam da, sesini duyamasam da her zaman aklimda oldugunu bilmesini istedigim, beni benden daha iyi taniyan, anlayan, asla uzak olmayan, olamayan.
  • gelinligini coktan almis, adana yolcusu olacak minigimdir. mesafeler uzasa da o hep kalbimdedir... miniktir her yere sigandir, en cok da dolaba saklanmayi sevendir.
  • minicik de münücük, gübü gübü badisim.

yorgunluklarını almak, dünya üzerindeki bütün gülümsemeleri hediye etmek istediğim arkadaşımdır. bahtına yukardaki öbek çıkmıştır. gene de onun sempatisinin yanından bile geçememiştir bu söz yığını.
  • adana'nın gülüdür artık. yogayı zamanında hatmetmişti, şimdi sira platese geldi. hadi yaz gelsin, kuzu ablasına kavuşsun da havuzda çırpınalim beraber...
hesabın var mı? giriş yap