• röpörtajın en komik kısmı doğuşun "bunların anasını bacısını sikiceksin, sikemiyorum çünkü örnek olmak istiyorum" demesidir. doğuşu buradan tebrik ediyorum, süper örnek olmuş.
  • şöyle başlayan ve devam eden şaheserdir.

"bunlar babadan oğla nesil heralde bu anasını siktiğimin orospu çocukları pu orospu çocukları babadan oğla nesil heralde. yani çok özür diliyorum bu anasını siktiğimin orospu çocukları babadan oğla nesil heralde."
  • birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerasldkaşklsdaşsd

herhalde doğuş'un insanlığa en büyük hizmeti budur. üzerinden yıllar geçecek ve bizler doğuş'u hiçbir şarkısıyla değil bu efsane tepkisiyle hatırlayacağız.

belki de en hit şarkısı budur da ben bilmiyorumdur. o da olabilir.
  • "sikicem ama sikemiyorum çünkü doğru örnek olmaya çalışıyorum"
  • doğuş'un evrim teorisine yaklaşımı.
  • yalnızca bu sözün geçtiği kısım değil, ilgili videonun tamamı dehşetengizdir:

http://www.youtube.com/watch?v=ravjpng1u68
  • bunlar babadan ogula nesil herhalde bu anasini siktimin orospu cocuklari ptuh!! orospu cocuklari babadan ogula nesil herhalde bunlar. yani cok ozur dilerim anasini siktimin orospu cocuklari yani. bunlar babadan ogla nesil galiba bunlar hala degismemis benim zamaninimda da boyleydi halen boyle yani. yani kendini sevdirmeye calisiyo ki amina kodumun allahsizlari kendini sevidrmeye calisiyo ki amina ptuh!! amena kodumun kasarlari ananizi sikicem amina kodumun orospulari yani. cikmasinlar abi benim gozume gozukmesinler ya. yaa ben gidicem ama yanlis ornek olucam diye gidemiyorum simdi gidicem oraya cami cerceveyi ana avrat hepsinin anasini bacini sikicem ama sikemiyorum cunku dogru ornek olmaya calisiyorum. anasinin amina kodumun orospu cocuklari allahsizlar kitapsizlar ya. kardesim bu ulke.. bu ulke duyarli bir ulke tamam mi. bu bu tarz orospu cocuklarin bu tarz serefsizlerin basi ezilecek. bunu herkes bolensin(?). yani devletin egitimcileri var onlar kim. mahalle karisi ya!! (o cocuklara bakanlar ord..) mahalle karisi ya! amina kodumun temizlikcisi pisligi. onlarin alayini sikiceksin kardesim muduru de sikiceksin onu da sikice-hepsini sikiceksin yani. sizin bakacaginiz isi sikeyim ptuh!! orospu cocuklari.

(donup gider)
  • zannedersem çocuk esirgemede yapılan zulmü öğrendiğinde kendisi de oralardan gelme olan doğuş'un verdiği tepkiydi. bizim de yeterli taşağı geçtikten sonra bu konuya eğilmemiz gerekiyor.
  • şu günlerde daha da anlam bulan sözler. ne güzel söylemiş üstat.*
hesabın var mı? giriş yap