şükela:  tümü | bugün
 • gısgıcır bir yazar. yazsın, çizsin, eğlensin, keyfine baksın.
  dergahlarda dolaşmasın, dikkatli olsun.*
 • (bkz: liseli)
  (bkz: ergen)
  (bkz: troll)
  (bkz: engelle)

  neden 6esiktasim emek hırsızlığı yaparken karşı çıkıyorsun, ses ediyorsun, zulmu kabul etmiyorsun diye ekşisözlük de yazar başlıklarında

  "çalıyoruz ve bizi engellemeye çaışıyorlar, mağduruz da mağduruz, gonşular yetişin!!!"

  diye veryansın eden...
 • özel mesajdan küfür eden orman çocuğu. bugün-yarın millet sokakta hadi çık da söyle lan orada da, g.tün yiyo mu? ayrıca devlettin milletin bir kuruş parası cebine girmemiş ekmeğini taştan çıkaran adama, troll diyen, yediklerinin hesabını soracaz diyen, iftira atan ... ... .... .... ... mi o f16 lar? ha? ne diyon .... .... konuşsana?
 • üstteki entrynin içerdiği tüm sıfatları kabul etmeyi tek şartla kabul eden yazar.

  ergenekon ve balyoz operasyonları eli ile ülkenin şerefli subaylarına, sizin tabirinizle ''milli orduya kumpas'' kurulurken neredeydin?

  devlet içerisine paralel yapı yerleşirken ve dahi buna müsaade eden, hatta ve hatta ön ayak olan dönemin muktedirleri okyanus ötesine ''bitsin bu gurbet'' diyerek fetullah gülen deninlen orospu çocuğuna çağrı yaparken neredeydin ?

  çözüm sürecinde tonlarca patlayıcı şehirlerde yığınak yapılırken, diyarbakır'da nevruz kutlamalarında apo denen itin mektubu okunurken, pkk'lı leşi kışla önünden geçtiğinde bayrak indirilirken neredeydin ?

  sorulacak soru çok. üç gün yazarım buraya da şu üçünün cevabını versen yeter. tek şartım da budur. yapınız gereği dansöz gibi kıvırtmadan adam gibi ver şu soruların cevabını hakkımda yaptığın bütün ithamları kabul ederim.
 • gözü kaşı ayrı onayan karakter yoksunu muhtemel dhkpc'li. ne olduğu belirsiz. yakında ortaya çıkınca paylaşırız buradan.
 • bi dhkp'li olmadığımız kalmıştı onu da olduk. adam değilsiniz adam. üç tane soruya cevap veremeyecek kadar kokuşmuşsunuz. sonra maaşlı troll deyince ağlıyor.

  buradan açık açık yazıyorum;

  (bkz: aldırmayanın anasını sikeyim)
 • yukarıda kendi adına kürtajın öneminden bahseden dhkpc'li. o iş için biraz geç kalınmış gibi.
 • siktiğimin aktroll'ü tarafından neşesine neşe katılan yazılan yazar. iki soruya cevap veremeyip beyin amcıklaması geçirenler ortamdan ayrılırsa iyi olur. ortamın ıq seviyesi yerle bir oldu sayelerinde.

  yeni seçimler öncesinde malum kesime bir seçim şarkısı önerecek kadar yüce yüreklidir ayrıca. çok aramasınlar, yorulmasınlar.

  mezdeke - alabina yallah

  amk çomarları.

  ayrıca muhattabına bir sorusu olan yazar.

  sizinkiler evden mi alacak, işten mi ? yormayalım garipleri.

  ahahahaha amk müptezeli seni
 • tekrar ediyorum ekmeğini taştan çıkaran, sandığa bile gitmeyen, suçu sadece şehitlere (bunların içinde 47 öz be öz türk ve müslüman evladı özel harekat polisinin olduğunu hatırlatırım) saygı olan adama alenen "kudurun orosbu çocukları" diye mesaj atan müsvetteye o küfürler misliyle iade edilir. dhkpc'li değililim demekle yırtamıyorsun.
  bu milletin istihbarat servislerinde akp'lerin çalıştığını sanan bir ..... kafalı ayrıca.

  https://onedio.com/…lan-polisler-aciklaniyor-721599
 • aşağıdaki linkte paylaştığım destanı'da baştan sona dinleyebiliyor mu merak ettğim militan.

  (bkz: okuyoruz)

  (bkz: okutuyoruz)

  https://www.youtube.com/watch?v=y75km7dlt94