şükela:  tümü | bugün
  • tara reid'in canlandırdığı the big lebowski karakteri.
  • takip edilmeye değer bir yazar. orjinal fikirler, kışkırtıcı anlatım.

sahi bir mayo vardı ne oldu ona?
  • böyle beş tane falan alkışlayan emoji. 10 tane de olabilir.
  • şöyle bir başlık açıyor;

(bkz: küçük kız fetişi)

ardından doğal olarak bu başlıkta tepki aldığı için zırvalamaya devam edip yanlış anlaşıldığını söylüyor. sonra başka bir başlıkta "çocuk fetişistlerinin..." diye başladığı bir entry giriyor.

çocuk istismarına gösterilen tepkiyi abartılı bulup bunu fetişizm zanneden değişik bir tip, troll. bana da okuması zayıf demiş. toplumun en hassas olduğu konulardan birinde mide bulandırıcı şeyler yazabilen bir zavallı olacağıma okuması zayıf ama normal bir insan olmayı yeğlerim.

marjinal olacağım diye ne yazdığının farkında bile değil. önce fetişizm nedir onu öğren madrabaz.
  • ayak tırnağını ojeler ve ayağını size uzatıp “üfle” der.
  • turkiye'de binlerce kadının oldurulme sebebi olan erkeklik gururu ve hırsına en toksik seviyelerde sahip olan meninist bir yazar.

turkiye'deki kadın cinayetlerinin arasında hic bir baglantı, ortak yan gorememesinin sebebi ahlaksızlık boyutlarına varan bir sorumluluk korkusudur. problemin altında yatan erkeklik kulturunun bazi ogelerinin degistirilmek istenmesni, erkek hegemonyasına yapılan bir saldırı olarak gorup, etekleri tutustugundan sayısı yuzbine yaklasan olu kadınlara bir 'oh olsun' demedigi kalmıstır.

inbox'nıza yavsamak icin gelirse dikkat. bu yazarın elinde olebilirsiniz, ama sorumlusu yine kendisi olmaz.
  • tacize ugrayan kadinla dalga gecip 'piyasasini arttiriyor' yorumu yapan sahis...
  • goşun amuğagoyum goşun gadına laf atüyurlar başlığıyla beni kahkahalara boğup sandalyeden düşürmüş yazar.

feminist şımarıklığı denen bir nane var. bu kişilerle en ufak bir şeyde ters düştüğünüz taktirde direkt buradaki maddelerden birisiyle itham edilerek sindirilmeye çalışılıyorsunuz.

haliyle bu adama yukarıdaki maddelerden birisine ilişkin bir suçlama yapıldığını görürseniz, bilin ki kendisi utandırılmaya çalışılıyor. eved.