• 1970 doğumlu milliyet gazetesi foto muhabiri. italyanca'ya da çevrilecek ışid'in elinde 40 gün adlı kitabı hakkında verdiği konferans için; https://www.youtube.com/watch?v=k3usmx-pzbi
  • bugün itibari ile cnnturk yayınına çıkıp "afganlar bizim kardeşimizdir", "atatürk de onları çok severdi", "afganistan bize yardım etti", "afganlar şöyle iyidir böyle iyidir", "afganistan'a girersek afganların ne kadar iyi olduğunu daha iyi anlarız" gibi saçma sapan şeyleri insanlara dayatmaya çalışan gazeteci. cnnturk afgan mülteci politikasının neresinde yer aldığını güzel bir şekilde göstermiştir, bundan sonrası insanlarımızı sınır güvenliğinin ihlal edilmesini unutturacak şekilde manipülatif haber ve kişilerle sağlamaya çalışacaktır.
  • çok biliyormuş gibi ısrarla stringer füzesi diyor.

kuzuuuu. beni rahatta dinle.

ucaklarin kanat kaplamalarinin, ic kisimlarina, monte edilen federlere karkaslara ve kanat kaplamalarinin marullanmasına mani olan aksama stringer denir.

ve bunu senin bilmene imkan yok, diploman yetmez.

stinger farklı bişe. google amcaya yaz öğren. öğrendikten sonra cnn, ht, ahbr, ıvır zıvır habere çık biliyormuş gibi poz ver.

seni pek sevmiyoruz "stringcan"

mesela müzisyen var sting diye.
    diyelim sol majör parçasına gsting dedi.

sen tv'de buna gstring derdin.

sert bir dille uyarıyorum...

...

yapma
  • tüp kuyruğu vardı yeğenim diyenlere benziyor.
  • ya amca de git bak kufretmek istemiyorum ya, twitterin kapanmasi dogru alinmis bir onlemdir mi dedi cnn turkte ?
  • 8 şubat 2023'te gelen twitter kısıtlamasına cnn'de devletin aldığı önlem deyip bunlara tepki gösterenleri küçümsemiş, "bunlara odaklanacağınıza bakın ne güzel insanları kurtarıyoruz enkazdan buna odaklanın" minvalinde konuşmuştur
  • cnn'de gördüm şimdi kendisini. nedir veya kimdir tanımıyorum. ama beklenen büyük istanbul depremi tedbirleri hakkında konuşurken bizim 83 vilayetimiz var dedi. o kadar kendinden emin söyledi ki
    anlık şüpheye düştüm. sanırım musul kerkük hesaba karıştı, bilemiyorum.

83 ü boşverip 81 ilimize sahip çıkalım.
  • gönül dezenfarmasyon dinlemiyor. (bkz: cnn türk)
hesabın var mı? giriş yap