şükela:  tümü | bugün
 • sakarya üniversitesi siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölüm başkanıdır. doçent doktorluk ünvanı vardır.

  mütevazi bir insandır. bilgi doludur. derslerini oldukça akıcı bir şekilde anlatır. sınavlarını klasik yapar. türk siyasi hayatı üzerine söyleşileri vardır.

  twitter adresi için
 • yandasliktan nasil yalakalik yapacagini sasirmis bir insan ornegi.

  https://ilerihaber.org/…ozendiriyor-dedi-96824.html

  sozluk yonetiminden ricam entry'm uzerine sikayet gelirse silinmesin. bana dava falan acmak isterse seve seve verin butun bilgilerimi. mahkemede karsilasmak isterim kendisi ile.
 • 1992'de ankara siyasal siyaset bilimi ve kamu yönetiminden mezun olmuş.
  "uyuşturucu komisyonu" kurulmasını teklif eden chp'nin aslında uyuşturucuyu özendirdiğini söylemiş.

  mülkiye'den böyle bir insanın çıkması, üstelik de prof sıfatına haiz böyle bir tipin çıkması utanç verici. kendisi adına utanç elbette.
 • uyuşturucu ile mücadele komisyonu adından mütevellit uyuşturucuya özendirir tezine sahip kişi.

  aynı düşünce ile "terörle mücadele" ifadesi aslında terörü özendiriyor diyebilir miyiz diye kendisine sormak isterdim.

  (bkz: başkaları adına utanmak)
 • kendisi nasıl bir madde aldıysa saçmalamaktan duramıyor, utanma da gitmiş. akıl yoksunu bir profesör, sadece akıl yoksunu mu? neyse ki akademik cv denilen bir gerçeklik var da kimin ne olduğunu anlıyoruz. yabancı dilde makalesi olmayan yurdum taşra profesörüdür kendileri en azından cv'sine koymamış. varsa da saçma sapan paralı bir dergide basılmıştır ama kendisi koymaya bile utanmış olmalı.
  akademik cv
 • hayret uyandıran kişidir.

  akp'yi savunacağım diye saçma sapan konuşup, o dersine girdiği öğrencilerinin, akedemisyen arkadaşlarının, ailesinin, komşusunun, bakkalının suratına nasıl bakacak, insan gerçekten hayret ediyor.
 • bu profesörle bu ülke batağa saplanır. yazık bundan ders alan öğrencilere, yazık ülkeme.
 • ak partiye yakın görüntü veren her akademisyen gibi aktroll ilan edilmiştir. ne dediği, neden dediği, hangi bağlamda dediği mühim değil, rengini belli etti bir kere, artık ne derse desin troll olacaktır adı. konuşmalarından birer cümle çekip çekip burada kendilerince dalga geçerler artık.
 • pelikancılar olarak bilinen akp’li kliğe mensuptur.

  "2015 eylül ayında kurulan ve berat albayrak tarafından finanse edilen “kurum”un yönetim kurulu başkanlığını sabah “yazar”ı hilal kaplan’ın eşi süheyb öğüt yürütürken, yönetim kurulu ise can paker, sadık ünay ve bünyamin bezci’den oluşuyor." kaynak