şükela:  tümü | bugün
 • hepinizin de bildiği gibi fatih terim galatasaray'a döndüğünü twitter türkiye rekorunu kıran, meşhur "nerede kalmıştık" tweeti ile duyurmuştu. kuvvetle muhtemeldir ki şampiyonluğun kazanılmasının ardından da yeni bir tweet atacak.

  bana göre fatih terim (bkz: burada kalmıştık) yazıp(diğer takımları tagleyip) bir de şampiyonluk kupası fotoğrafı ile süslerse yeni bir rekora imza atması işten bile değildir.
 • 2017-2018 şampiyonluğu sonrası bağıra bağıra söylenebilecek söz.

  burada kalmıştık canım hocam burada.
 • fenerbahçe’nin şampiyon kürek takımının, nerede kalmıştık twitiyle göreve gelen galatasaray teknik direktörü fatih terim’e cevabı. fikir babası mahmut uslu gibi duruyor.
 • https://m.fotomac.com.tr/…rada-kalmistik-gondermesi

  şu hadise galatasaray'ın şampiyonluğundan önce mi sonra mı yaşandı bilmiyorum ama orada teknik ekipten sporcusuna o kadar insansınız; bir tane aklı başında insan yok muydu biz ne yapıyoruz ağalar diyen? yahu insan kendisine şunu yapar mı?

  futbol iklimi içerisinde dillendirilmiş bir slogana kürek şampiyonluğuyla cevap vermek nasıl bir hezimettir? kendi elinle nasıl böyle bir malzeme verirsin rakibin diline? bir vizyon ne kadar aşağı çekilebilirin tezahürüdür şu tablo. üstteki arkadaşın "fikir babası mahmut uslu gibi duruyor." yorumuna şiddetle katılıyorum.